Leivanor OÜ
Registrisse kantud 14519786Leivanor OÜ (registrikood 14519786) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muusikute lavaline tegevus (EMTAK 90202). 2025. aasta müügitulu oli 19 846 eurot ja puhaskasum 6 653 eurot, bilansimaht 20 594 eurot. Juhatuse liikmed on Ingrid Novikova, Tanel-Eiko Novikov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.07.2018 (8 a 3 k) · J. Koorti tn 2, Tallinn, 13623
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muusikute lavaline tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 33,5 % | 2024: 7,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 50,9 % | 2024: 12,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,4 % | 2024: 78,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +86,9 % | 2024: +139,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +45,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 846 | 10 620 | 4 441 | 4 681 | 6 780 | 3 069 | 10 087 |
| Puhaskasum | 6 653 | 772 | -3 294 | -633 | -4 099 | -2 713 | 611 |
| Käibevara | 2 489 | 1 625 | 2 310 | 1 455 | 1 051 | 2 975 | 5 567 |
| Põhivara | 18 105 | 6 555 | 7 948 | 9 341 | 11 094 | 12 847 | 11 104 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 20 594 | 8 180 | 10 258 | 10 796 | 12 145 | 15 822 | 16 671 |
| Kohustised kokku | 7 528 | 1 767 | 4 617 | 1 861 | 2 577 | 2 155 | 291 |
| Omakapital | 13 066 | 6 413 | 5 641 | 8 935 | 9 568 | 13 667 | 16 380 |
| Kasumimarginaal | 33,5 % | 7,3 % | -74,2 % | -13,5 % | -60,5 % | -88,4 % | 6,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 489 € · 12,1 %
- Põhivara 18 105 € · 87,9 %
- Lühiajalised kohustised 7 528 € · 36,6 %
- Omakapital 13 066 € · 63,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 36,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 87,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 149 € | 168 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tanel-Eiko Novikov
- Mittetulundusühing Estonian Percussion Group Tegelik kasusaaja
-
Ingrid Novikova
- Nõmme Kultuurikeskus Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 2 501 |
| Müük avalikule sektorile | 850 | 800 |
| Toetused kokku | 0 | 2 501 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kultuurikeskus Lindakivi · maksed 450 €
- SA Eesti Kontsert · maksed 400 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50097544 / 3
-
21.06.2019Muutmiskanne Ä 50097544 / 2
-
05.07.2018Esmakanne Ä 50097544
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |