Ondemand Apps OÜ
Registrisse kantud 14521027Ondemand Apps OÜ (registrikood 14521027) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2023. aasta müügitulu oli 9 142 789 eurot ja puhaskasum 1 823 705 eurot, bilansimaht 2 724 740 eurot. Juhatuse liikmed on Eugene Suslo, Igor Zubchenok, Ilya Atrashkevich. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.07.2018 (8 a 3 k) · Tornimäe tn 7, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE102094192 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.07–30.06
- KMKR number
- EE102094192
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.07 – 30.06
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 19,9 % | 2022: 5,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 92,0 % | 2022: 169,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,8 % | 2022: 14,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,7 | 2022: 1,2 |
| Müügitulu kasv | +141,8 % | 2022: +69,5 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 142 789 | 3 780 966 | 2 230 349 | 732 380 | 779 898 |
| Puhaskasum | 1 823 705 | 192 170 | 127 956 | -308 681 | -323 769 |
| Käibevara | 2 719 691 | 790 392 | 587 124 | 661 316 | 2 244 634 |
| Põhivara | 5 049 | 8 193 | 8 704 | 5 775 | 7 421 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 724 740 | 798 585 | 595 828 | 667 091 | 2 252 055 |
| Kohustised kokku | 741 965 | 684 846 | 672 579 | 871 798 | 2 148 082 |
| Omakapital | 1 982 775 | 113 739 | -76 751 | -204 707 | 103 973 |
| Kasumimarginaal | 19,9 % | 5,1 % | 5,7 % | -42,1 % | -41,5 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 719 691 € · 99,8 %
- Põhivara 5 049 € · 0,2 %
- Lühiajalised kohustised 741 965 € · 27,2 %
- Omakapital 1 982 775 € · 72,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2023
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 8 729 001 €
-
46141 Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus 413 788 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 232 930 € | 3 854 € | 4 347 350 € | 1 |
| II kv 2026 | 214 321 € | 3 854 € | 4 361 435 € | 1 |
| I kv 2026 | 220 946 € | 11 253 € | 4 590 475 € | 1 |
| IV kv 2025 | 144 644 € | 3 854 € | 4 208 166 € | 1 |
| III kv 2025 | 174 051 € | 3 854 € | 4 145 566 € | 1 |
| II kv 2025 | 130 339 € | 3 854 € | 3 969 421 € | 1 |
| I kv 2025 | 68 957 € | 3 672 € | 4 140 746 € | 1 |
| IV kv 2024 | 123 781 € | 3 307 € | 4 044 968 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 77 643 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 285 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 1,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 449 117 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 471 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 81. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Info ja side 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.02.2025Muutmiskanne Ä 50097670 / 10
-
05.02.2025Muutmiskanne Ä 50097670 / M6
-
09.05.2024Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 50097670 / 9
-
18.04.2024Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 50097670 / M5
-
11.04.2024Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 50097670 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50097670 / 7
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50097670 / 6
-
15.09.2021Muutmiskanne Ä 50097670 / 5
-
01.09.2020Muutmiskanne Ä 50097670 / 4
-
02.06.2020Muutmiskanne Ä 50097670 / 3
-
13.09.2018Muutmiskanne Ä 50097670 / 2
-
06.07.2018Esmakanne Ä 50097670
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | – | – |
| 2023 | 28.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 12.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.09.2021 | Väikeettevõtja |