IntensivePT OÜ
Registrisse kantud 14522357IntensivePT OÜ (registrikood 14522357) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala muu spordiõpe (EMTAK 85519). 2025. aasta müügitulu oli 684 593 eurot ja puhaskasum 73 957 eurot, bilansimaht 221 958 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aurelia Holdings OÜ. Juhatuse liige on Indrek Reilson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.07.2018 (8 a 3 k) · Kesk tn 21, Tartu linn, 50114
Registriandmed KMKR EE102147641 · osakapital 11 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102147641
- Osakapital
- 11 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu spordiõpe
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,8 % | 2024: 3,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 51,7 % | 2024: 18,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,5 % | 2024: 72,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 3,7 |
| Müügitulu kasv | +25,4 % | 2024: −4,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 684 593 | 545 964 | 572 971 | 532 799 | 427 264 | 383 748 | 186 820 |
| Puhaskasum | 73 957 | 19 579 | 76 785 | 101 450 | 22 322 | 68 032 | 7 322 |
| Käibevara | 202 232 | 143 481 | 206 475 | 170 637 | 80 405 | 108 782 | 28 183 |
| Põhivara | 19 726 | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 221 958 | 143 481 | 206 475 | 170 637 | 80 405 | 108 782 | 28 183 |
| Kohustised kokku | 78 780 | 39 260 | 50 935 | 35 304 | 18 885 | 30 928 | 18 361 |
| Omakapital | 143 178 | 104 221 | 155 540 | 135 333 | 61 520 | 77 854 | 9 822 |
| Kasumimarginaal | 10,8 % | 3,6 % | 13,4 % | 19,0 % | 5,2 % | 17,7 % | 3,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 202 232 € · 91,1 %
- Põhivara 19 726 € · 8,9 %
- Lühiajalised kohustised 78 780 € · 35,5 %
- Omakapital 143 178 € · 64,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 35,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 29 856 € | 10 439 € | 235 898 € | 6 |
| II kv 2026 | 37 694 € | 9 698 € | 245 237 € | 6 |
| I kv 2026 | 46 909 € | 10 052 € | 242 184 € | 6 |
| IV kv 2025 | 32 763 € | 10 420 € | 226 253 € | 6 |
| III kv 2025 | 20 052 € | 8 956 € | 160 871 € | 6 |
| II kv 2025 | 28 502 € | 7 685 € | 209 727 € | 6 |
| I kv 2025 | 19 827 € | 3 929 € | 202 122 € | 6 |
| IV kv 2024 | 23 420 € | 4 725 € | 187 992 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 952 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 480 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 35,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 78 633 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 115 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Reilson
- Reilson Family Holdings OÜ Juhatuse liige
- Aurelia Holdings OÜ Tegelik kasusaaja
-
Andreas Staffan Hurtig
- Aurelia Holdings OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Aurelia Holdings OÜ 100 %
Skeem
LEI 9845009AVFE9968N7435
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Kesk tn 21226382 · alates 21.09.2021
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Haridus 684 593 €
- 28. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Haridus 10,8 %
- 36. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Haridus 25,4 %
- 37. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Haridus 51,7 %
- 83. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Haridus 73 957 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 143 332 | 157 245 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · maksed 143 332 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubOmanda rahvusvaheliselt tunnustatud personaaltreeneri sertifikaat IntensivePT koolitusel. Paindlik õppekava ja toetav õpikeskkond ootavad Sind!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.06.2026Muutmiskanne Ä 50097831 / 7
-
19.11.2024Muutmiskanne Ä 50097831 / 6
-
29.10.2024Muutmiskanne Ä 50097831 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50097831 / 4
-
24.05.2022Muutmiskanne Ä 50097831 / 3
-
11.02.2020Muutmiskanne Ä 50097831 / 2
-
09.07.2018Esmakanne Ä 50097831
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.09.2022 | Väikeettevõtja |