OÜ Kolin
Registrisse kantud 14523517OÜ Kolin (registrikood 14523517) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus (EMTAK 90201). 2025. aasta müügitulu oli 14 148 eurot ja puhaskasum 424 eurot, bilansimaht 15 634 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Linda Porkanen. Juhatuse liige on Linda Porkanen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.07.2018 (8 a 3 k) · Pärna tn 28b, Tartu linn, 50604
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,0 % | 2024: 55,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,5 % | 2024: 37,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 60,0 % | 2024: 97,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 36,6 |
| Müügitulu kasv | +47,8 % | 2024: +31,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +62,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 148 | 9 574 | 7 291 | 2 550 | 5 177 | 1 250 | 8 718 |
| Puhaskasum | 424 | 5 279 | 1 816 | -2 735 | 4 353 | -24 | 5 570 |
| Käibevara | 15 634 | 14 131 | 9 077 | 8 816 | 11 252 | 8 045 | 7 984 |
| Põhivara | 0 | 213 | 533 | 853 | 1 172 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 634 | 14 344 | 9 610 | 9 669 | 12 424 | 8 045 | 7 984 |
| Kohustised kokku | 6 252 | 386 | 931 | 6 | 25 | 0 | 2 414 |
| Omakapital | 9 382 | 13 958 | 8 679 | 9 663 | 12 399 | 8 045 | 5 570 |
| Kasumimarginaal | 3,0 % | 55,1 % | 24,9 % | -107,3 % | 84,1 % | -1,9 % | 63,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 634 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 6 252 € · 40,0 %
- Omakapital 9 382 € · 60,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 40,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2025 | 1 410 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 700 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 470 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 818 | 3 076 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Teater Vanemuine · maksed 3 830 €
- Heino Elleri Muusikakool · maksed 1 988 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.06.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50097957 / 6
-
27.08.2025Muutmiskanne Ä 50097957 / 5
-
25.03.2025Muutmiskanne Ä 50097957 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50097957 / 3
-
14.04.2020Muutmiskanne Ä 50097957 / 2
-
04.03.2020Muutmiskanne Ä 50097957 / M2
-
17.02.2020Muutmiskanne Ä 50097957 / M1
-
11.07.2018Esmakanne Ä 50097957
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 18.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 26.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 05.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 12.02.2020 | Mikroettevõtja |