RohEnergia OÜ
Registrisse kantud 14524112RohEnergia OÜ (registrikood 14524112) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala elektriinstallatsioon (EMTAK 4321). 2025. aasta müügitulu oli 448 407 eurot ja puhaskasum 20 276 eurot, bilansimaht 103 028 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marko Rohtla. Juhatuse liige on Marko Rohtla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.07.2018 (8 a 3 k) · Mai tn 5, Pärnu linn, 80024
Registriandmed KMKR EE102089275 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102089275
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektriinstallatsioon
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,5 % | 2024: -8,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 85,4 % | 2024: -674,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,0 % | 2024: 4,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | +55,9 % | 2024: −12,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +31,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 448 407 | 287 606 | 328 575 | 96 002 | 86 632 | 113 381 | 11 041 |
| Puhaskasum | 20 276 | -23 300 | 3 215 | 811 | 2 863 | 21 870 | -6 347 |
| Käibevara | 67 660 | 26 139 | 15 994 | 17 792 | 16 804 | 16 787 | 2 043 |
| Põhivara | 35 368 | 45 181 | 49 063 | 49 133 | 38 613 | 29 680 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 103 028 | 71 320 | 65 057 | 66 925 | 55 417 | 46 467 | 2 043 |
| Kohustised kokku | 79 296 | 67 864 | 38 519 | 43 601 | 32 905 | 26 818 | 4 264 |
| Omakapital | 23 732 | 3 456 | 26 538 | 23 324 | 22 512 | 19 649 | -2 221 |
| Kasumimarginaal | 4,5 % | -8,1 % | 1,0 % | 0,8 % | 3,3 % | 19,3 % | -57,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 67 660 € · 65,7 %
- Põhivara 35 368 € · 34,3 %
- Lühiajalised kohustised 36 572 € · 35,5 %
- Pikaajalised kohustised 42 724 € · 41,5 %
- Omakapital 23 732 € · 23,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 77,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 34,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 3 238 € | 87 078 € | 2 |
| II kv 2026 | 44 766 € | 3 101 € | 454 294 € | 2 |
| I kv 2026 | 20 028 € | 3 033 € | 155 020 € | 2 |
| IV kv 2025 | 17 117 € | 3 033 € | 186 996 € | 2 |
| III kv 2025 | 5 907 € | 3 033 € | 135 324 € | 2 |
| II kv 2025 | 6 359 € | 2 380 € | 112 632 € | 2 |
| I kv 2025 | 3 508 € | 2 850 € | 16 852 € | 5 |
| IV kv 2024 | 0 € | 2 710 € | 100 302 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 079 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 29 026 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 038 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 84. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Pärnu maakond 55,9 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.08.2025Muutmiskanne Ä 50098023 / 6
-
04.08.2025Osanike muutmine Ä 50098023 / M4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50098023 / 5
-
19.10.2022Muutmiskanne Ä 50098023 / 4
-
18.10.2022Muutmiskanne Ä 50098023 / M3
-
12.10.2022Muutmiskanne Ä 50098023 / M2
-
01.06.2020Muutmiskanne Ä 50098023 / 3
-
27.01.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50098023 / 2
-
11.07.2018Esmakanne Ä 50098023
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 19.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |