Lycol OÜ
Registrisse kantud 14527642Lycol OÜ (registrikood 14527642) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Mustla alevik, tegevusala põranda- ja seinakatete paigaldus (EMTAK 43331). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -4 898 eurot, bilansimaht 58 781 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaspar Tulp. Juhatuse liige on Kaspar Tulp. Maksuvõlg on 3 980,10 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.07.2018 (8 a 3 k) · Tähe tn 2/8, Mustla alevik, 69701
Registriandmed KMKR EE102620456 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102620456
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Põranda- ja seinakatete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 51,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -8,9 % | 2024: 21,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,2 % | 2024: 91,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,7 | 2024: 11,9 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −57,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 24 432 | 56 800 | 18 209 | 2 299 | 2 128 | 9 344 |
| Puhaskasum | -4 898 | 12 633 | 29 898 | 16 394 | -6 341 | 1 969 | 2 646 |
| Käibevara | 58 488 | 64 809 | 49 877 | 14 668 | 274 | 7 115 | 5 146 |
| Põhivara | 293 | 333 | 372 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 58 781 | 65 142 | 50 249 | 14 668 | 274 | 7 115 | 5 146 |
| Kohustised kokku | 3 980 | 5 443 | 3 183 | 0 | 2 000 | – | – |
| Omakapital | 54 801 | 59 699 | 47 066 | 14 668 | -1 726 | 7 115 | 5 146 |
| Kasumimarginaal | – | 51,7 % | 52,6 % | 90,0 % | -275,8 % | 92,5 % | 28,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 58 488 € · 99,5 %
- Põhivara 293 € · 0,5 %
- Lühiajalised kohustised 3 980 € · 6,8 %
- Omakapital 54 801 € · 93,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 682 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 240 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 644 € | 345 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 124 € | 124 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 3 980,10 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50097674 / 3
-
17.05.2023Muutmiskanne Ä 50097674 / 2
-
09.05.2023Muutmiskanne Ä 50097674 / M2
-
17.07.2018Esmakanne Ä 50097674
-
06.07.2018Esmakanne Ä 50097674 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 04.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 04.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 03.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 28.05.2020 | Mikroettevõtja |