Syntactic OÜ
Registrisse kantud 14528124Syntactic OÜ (registrikood 14528124) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 845 759 eurot ja puhaskasum -529 882 eurot, bilansimaht 99 726 eurot. Juhatuse liikmed on Mihhail Stakantšikov, Veronika Grünbaum. Maksuvõlg on 113,59 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.07.2018 (8 a 3 k) · Tatari tn 1, Tallinn, 10116
Registriandmed KMKR EE102087468 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102087468
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -62,7 % | 2024: 9,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -10 816,1 % | 2024: 23,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,9 % | 2024: 88,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 4,8 |
| Müügitulu kasv | −40,0 % | 2024: −29,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +76,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 845 759 | 1 409 036 | 2 009 162 | 2 382 817 | 1 573 217 | 49 333 | 1 000 |
| Puhaskasum | -529 882 | 127 155 | -238 838 | -480 548 | 822 008 | 283 950 | 50 916 |
| Käibevara | 85 382 | 335 078 | 570 304 | 414 486 | 659 172 | 99 424 | 321 272 |
| Põhivara | 14 344 | 269 646 | 52 412 | 379 323 | 587 713 | 259 357 | 2 370 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 99 726 | 604 724 | 622 716 | 793 809 | 1 246 885 | 358 781 | 323 642 |
| Kohustised kokku | 94 827 | 69 943 | 215 089 | 147 344 | 119 872 | 53 776 | 302 587 |
| Omakapital | 4 899 | 534 781 | 407 627 | 646 465 | 1 127 013 | 305 005 | 21 055 |
| Kasumimarginaal | -62,7 % | 9,0 % | -11,9 % | -20,2 % | 52,3 % | 575,6 % | 5 091,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 85 382 € · 85,6 %
- Põhivara 14 344 € · 14,4 %
- Lühiajalised kohustised 94 827 € · 95,1 %
- Omakapital 4 899 € · 4,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 95,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 14,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 17 381 € | 18 418 € | 115 534 € | 6 |
| II kv 2026 | 12 821 € | 13 432 € | 181 813 € | 5 |
| I kv 2026 | 15 772 € | 16 607 € | 253 007 € | 4 |
| IV kv 2025 | 16 331 € | 17 064 € | 111 558 € | 5 |
| III kv 2025 | 24 518 € | 26 474 € | 192 050 € | 5 |
| II kv 2025 | 27 212 € | 29 084 € | 427 558 € | 6 |
| I kv 2025 | 36 990 € | 39 260 € | 306 664 € | 6 |
| IV kv 2024 | 36 920 € | 38 888 € | 286 160 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 794 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 139 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 38 511 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 968 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 113,59 €
- 07.10.2026 117,80 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Nikolai Arfanov
- A.R.F. Ärinõustamise osaühing Tegelik kasusaaja
- Osaühing ABbüroo Aukon Tegelik kasusaaja
- IBX Capital OÜ Tegelik kasusaaja
-
Jelena Tirmaste
- Koralli KVB OÜ Osanik
- Silgu KVB OÜ Tegelik kasusaaja
-
Mihhail Stakantšikov
- OÜ Desito Invest Osanik
- IBX Capital OÜ Juhatuse liige
- Vilivere Group OÜ Osanik
- Osaühing TELLISKIVI INVEST Juhatuse liige
- Metrokon Group OÜ Osanik
-
Veronika Grünbaum
- PRG Catering OÜ Juhatuse liige
-
NTE Varahaldus OÜ
- RE24 Vinkli OÜ Osanik
-
Martin Ugandu
- IBX Capital OÜ Osanik
- noseDREAM OÜ Osanik
-
Juri Zimin
- IBX Capital OÜ Osanik
- Location Systems OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing J-MAK Invest Tegelik kasusaaja
- Loksa Systems OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
IBX Capital OÜ 45 %
-
NTE Varahaldus OÜ 45 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 44. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 40,0 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.2026Tekkis maksuvõlg 117.8 €
-
10.07.2026Muutmiskanne Ä 50098435 / 5
-
17.12.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50098435 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50098435 / 3
-
17.06.2019Muutmiskanne Ä 50098435 / 2
-
18.07.2018Esmakanne Ä 50098435
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 07.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 16.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |