M-event OÜ
Registrisse kantud 14528561M-event OÜ (registrikood 14528561) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Laulasmaa küla, tegevusala hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus (EMTAK 81221). 2025. aasta müügitulu oli 287 079 eurot ja puhaskasum 5 176 eurot, bilansimaht 71 335 eurot. Juhatuse liikmed on Markko Mäe, Mari-Liis mäe. Maksuvõlg on 3 406,38 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.07.2018 (8 a 3 k) · Krõlli vkt 28, Laulasmaa küla, 76702
Registriandmed KMKR EE102258682 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102258682
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,8 % | 2024: -6,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 136,9 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,3 % | 2024: -8,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | −13,2 % | 2024: +6,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +48,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 287 079 | 330 608 | 310 794 | 272 179 | 99 627 | 39 373 | 30 092 |
| Puhaskasum | 5 176 | -21 999 | -288 | -1 430 | 1 365 | 1 693 | 16 763 |
| Käibevara | 46 231 | 32 498 | 48 632 | 44 429 | 27 565 | 16 216 | 17 030 |
| Põhivara | 25 104 | 16 040 | 4 932 | 2 485 | 3 623 | 3 537 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 71 335 | 48 538 | 53 564 | 46 914 | 31 188 | 19 753 | 17 030 |
| Kohustised kokku | 67 555 | 52 434 | 35 461 | 28 523 | 11 367 | 1 297 | 267 |
| Omakapital | 3 780 | -3 896 | 18 103 | 18 391 | 19 821 | 18 456 | 16 763 |
| Kasumimarginaal | 1,8 % | -6,7 % | -0,1 % | -0,5 % | 1,4 % | 4,3 % | 55,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 46 231 € · 64,8 %
- Põhivara 25 104 € · 35,2 %
- Lühiajalised kohustised 61 467 € · 86,2 %
- Pikaajalised kohustised 6 088 € · 8,5 %
- Omakapital 3 780 € · 5,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 94,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 35,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
81221 Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus põhitegevus 244 017 €
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus 14 353 €
-
43351 Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine 14 353 €
-
93291 Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused 14 353 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 21 409 € | 9 936 € | 77 690 € | 14 |
| II kv 2026 | 22 615 € | 8 889 € | 75 645 € | 12 |
| I kv 2026 | 24 295 € | 13 192 € | 55 511 € | 14 |
| IV kv 2025 | 17 677 € | 12 282 € | 62 911 € | 17 |
| III kv 2025 | 20 775 € | 9 244 € | 81 968 € | 16 |
| II kv 2025 | 27 589 € | 15 551 € | 77 225 € | 20 |
| I kv 2025 | 19 327 € | 11 654 € | 61 413 € | 19 |
| IV kv 2024 | 11 466 € | 8 470 € | 83 132 € | 19 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 136 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 312 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 46,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 25 897 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 455 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 3 406,38 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mari-Liis mäe
- Puhastuskontor OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- M-haldus OÜ Tegelik kasusaaja
- Velio OÜ Juhatuse liige
- MLM Group OÜ Osanik
-
Markko Mäe
- Puhastuskontor OÜ Osanik Maksuvõlg
- M-haldus OÜ Osanik
- AIANDUSÜHISTU KRÕLLI Tegelik kasusaaja
- Velio OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKrõlli vkt 28, Laulasmaa küla, 76702
Riskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 30.09.2021 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 2. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Lääne-Harju vald 30 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 6 382 | 8 175 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kohila Vallavalitsus · maksed 2 530 €
- Tallinna Tōnismäe Reaalkool · maksed 1 943 €
- Eesti Kunstiakadeemia · maksed 1 475 €
- Harku Vallavalitsus · maksed 434 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.04.2026Muutmiskanne Ä 50098478 / 7
-
22.04.2026Osanike muutmine Ä 50098478 / M4
-
11.11.2025Muutmiskanne Ä 50098478 / 6
-
23.07.2025Muutmiskanne Ä 50098478 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50098478 / 4
-
07.03.2019Muutmiskanne Ä 50098478 / 3
-
06.03.2019Muutmiskanne Ä 50098478 / M3
-
25.02.2019Muutmiskanne Ä 50098478 / M2
-
22.02.2019Muutmiskanne Ä 50098478 / 2
-
13.02.2019Muutmiskanne Ä 50098478 / M1
-
18.07.2018Esmakanne Ä 50098478
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.12.2020 | Väikeettevõtja |