EINAR BUILDEX OÜ
Registrisse kantud 14530687EINAR BUILDEX OÜ (registrikood 14530687) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude ehituspuusepatoodete paigaldus (EMTAK 43329). 2023. aasta müügitulu oli 5 772 eurot ja puhaskasum -737 eurot, bilansimaht 54 764 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jürgen Einari Eller. Juhatuse liikmed on Jürgen Einari Eller, Andre Hannes Eller. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.07.2018 (8 a 2 k) · Maleva tn 10, Tallinn, 11711
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude ehituspuusepatoodete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | -12,8 % | 2022: -114,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,3 % | 2022: -11,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2022: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2022: – |
| Müügitulu kasv | +4,4 % | 2022: −81,9 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 772 | 5 531 | 30 521 | 6 433 | 14 451 |
| Puhaskasum | -737 | -6 344 | 17 550 | 5 621 | 13 060 |
| Käibevara | 53 132 | 53 868 | 45 832 | 29 126 | 23 504 |
| Põhivara | 1 632 | 1 632 | 1 449 | 605 | 605 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 54 764 | 55 500 | 47 281 | 29 731 | 24 109 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 337 | 337 | 337 |
| Omakapital | 54 764 | 55 500 | 46 944 | 29 394 | 23 772 |
| Kasumimarginaal | -12,8 % | -114,7 % | 57,5 % | 87,4 % | 90,4 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 53 132 € · 97,0 %
- Põhivara 1 632 € · 3,0 %
- Omakapital 54 764 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMaleva tn 10, Tallinn, 11711
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50098704 / 4
-
07.04.2022Muutmiskanne Ä 50098704 / 3
-
21.03.2022Muutmiskanne Ä 50098704 / 2
-
23.07.2018Esmakanne Ä 50098704
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 12.08.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 10.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 24.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 21.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 18.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |