Eventify OÜ
Registrisse kantud 14533266Eventify OÜ (registrikood 14533266) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Laagri alevik, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2024. aasta müügitulu oli 25 148 eurot ja puhaskasum -3 408 eurot, bilansimaht 19 771 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Evgeny Lobanov. Juhatuse liige on Evgeny Lobanov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.07.2018 (8 a 2 k) · Kuuse tn 35, Laagri alevik, 76401
Registriandmed KMKR EE102138676 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102138676
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -13,6 % | 2023: 36,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -18,3 % | 2023: 58,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,1 % | 2023: 95,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,8 | 2023: 18,1 |
| Müügitulu kasv | −29,0 % | 2023: +187,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +37,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 148 | 35 404 | 12 337 | 14 090 | 17 025 | 5 177 |
| Puhaskasum | -3 408 | 12 825 | 7 056 | 1 600 | 956 | -215 |
| Käibevara | 16 010 | 19 036 | 9 105 | 1 443 | 313 | 2 766 |
| Põhivara | 3 761 | 4 032 | 1 332 | 2 566 | 1 388 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 771 | 23 068 | 10 437 | 4 009 | 1 701 | 2 766 |
| Kohustised kokku | 1 162 | 1 051 | 1 245 | 1 873 | 1 166 | – |
| Omakapital | 18 609 | 22 017 | 9 192 | 2 136 | 535 | 2 766 |
| Kasumimarginaal | -13,6 % | 36,2 % | 57,2 % | 11,4 % | 5,6 % | -4,2 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 16 010 € · 81,0 %
- Põhivara 3 761 € · 19,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 162 € · 5,9 %
- Omakapital 18 609 € · 94,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 19,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 152 € | 1 282 € | 6 266 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 152 € | 1 282 € | 13 039 € | 1 |
| I kv 2026 | 192 € | 1 011 € | 12 034 € | 1 |
| IV kv 2025 | 27 € | 0 € | 19 098 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 874 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 4 875 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 4 683 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 384 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 427 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 111,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 089 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 822 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.04.2026Muutmiskanne Ä 50098967 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50098967 / 6
-
04.05.2023Muutmiskanne Ä 50098967 / 5
-
29.03.2019Muutmiskanne Ä 50098967 / 4
-
23.01.2019Muutmiskanne Ä 50098967 / 3
-
05.11.2018Muutmiskanne Ä 50098967 / 2
-
26.07.2018Esmakanne Ä 50098967
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 16.10.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.09.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 08.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.09.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |