Windward OÜ
Registrisse kantud 14533774Windward OÜ (registrikood 14533774) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Otepää linn, tegevusala usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse (EMTAK 64301). Juhatuse liige on Peep Pullerits. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.07.2018 (8 a 2 k) · J. Hurda tn 18, Otepää linn, 67405
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 60 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 60 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | – | 2022: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,2 % | 2022: 40,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2022: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2022: – |
| Müügitulu kasv | – | 2022: – |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | 295 | 52 887 | 11 094 | 5 440 | 434 |
| Käibevara | 98 712 | 98 276 | 43 753 | 31 855 | 954 |
| Põhivara | 31 438 | 31 579 | 33 215 | 34 019 | 4 480 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 130 150 | 129 855 | 76 968 | 65 874 | 5 434 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 130 150 | 129 855 | 76 968 | 65 874 | 5 434 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 98 712 € · 75,8 %
- Põhivara 31 438 € · 24,2 %
- Omakapital 130 150 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 24,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2024 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 17 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
North Embassy OÜ
- Lind Keraamika OÜ Osanik
-
Peep Pullerits
- Sümfoonia OÜ Tegelik kasusaaja
- Checklist Ventures OÜ Juhatuse liige
- P & R Marketing TÜ Osanik Likvideerimisel
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
North Embassy OÜ 1,67 %
Skeem
LEI 9845008A90FP8998C804
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJ. Hurda tn 18, Otepää linn, 67405
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50099017 / 8
-
03.07.2020Muutmiskanne Ä 50099017 / 7
-
03.02.2020Muutmiskanne Ä 50099017 / 6
-
21.01.2020Muutmiskanne Ä 50099017 / 5
-
23.09.2019Muutmiskanne Ä 50099017 / 4
-
27.08.2019Muutmiskanne Ä 50099017 / M4
-
26.08.2019Muutmiskanne Ä 50099017 / M3
-
13.08.2019Muutmiskanne Ä 50099017 / 3
-
09.07.2019Muutmiskanne Ä 50099017 / M2
-
05.03.2019Muutmiskanne Ä 50099017 / 2
-
22.02.2019Muutmiskanne Ä 50099017 / M1
-
27.07.2018Esmakanne Ä 50099017
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 01.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.09.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |