EYE-B OÜ
Registrisse kantud 14535153EYE-B OÜ (registrikood 14535153) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus (EMTAK 64311). 2025. aasta müügitulu oli 5 186 eurot ja puhaskasum 593 eurot, bilansimaht 133 297 eurot. Juhatuse liige on Patrick Machill. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.07.2018 (8 a 2 k) · Juhkentali tn 8, Tallinn, 10132
Registriandmed KMKR EE102104367 · osakapital 5 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102104367
- Osakapital
- 5 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,4 % | 2024: 279,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 19,2 % | 2024: 854,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,3 % | 2024: 1,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −32,1 % | 2024: −91,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −23,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 186 | 7 640 | 86 858 | 10 672 | 33 100 | 19 300 | 0 |
| Puhaskasum | 593 | 21 380 | 12 756 | 2 800 | -5 294 | -38 516 | -129 799 |
| Käibevara | 133 297 | 132 236 | 161 270 | 165 759 | 167 376 | 158 060 | 163 210 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 133 297 | 132 236 | 161 270 | 165 759 | 167 376 | 158 060 | 163 210 |
| Kohustised kokku | 130 202 | 129 734 | 314 323 | 331 568 | 335 985 | 321 375 | 288 009 |
| Omakapital | 3 095 | 2 502 | -153 053 | -165 809 | -168 609 | -163 315 | -124 799 |
| Kasumimarginaal | 11,4 % | 279,8 % | 14,7 % | 26,2 % | -16,0 % | -199,6 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 133 297 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 130 202 € · 97,7 %
- Omakapital 3 095 € · 2,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 97,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 4 056 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 2 234 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 6 134 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 447 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 206 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 447 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 352 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50099162 / 5
-
25.08.2021Muutmiskanne Ä 50099162 / 4
-
12.08.2021Muutmiskanne Ä 50099162 / M5
-
06.08.2021Muutmiskanne Ä 50099162 / M4
-
03.06.2021Muutmiskanne Ä 50099162 / 3
-
16.03.2020Muutmiskanne Ä 50099162 / 2
-
03.02.2020Muutmiskanne Ä 50099162 / M1
-
30.07.2018Esmakanne Ä 50099162
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 17.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.03.2022 | Väikeettevõtja |