Arenguring PROGRESS OÜ
Registrisse kantud 14536359Arenguring PROGRESS OÜ (registrikood 14536359) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kunsti- ja kultuuriõpe (EMTAK 8552). 2025. aasta müügitulu oli 17 913 eurot ja puhaskasum 144 eurot, bilansimaht 3 508 eurot. Juhatuse liige on Pavel Reijo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.07.2018 (8 a 2 k) · Anni tn 8, Tallinn, 13626
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kunsti- ja kultuuriõpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,8 % | 2024: 0,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,4 % | 2024: 10,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 48,9 % | 2024: 50,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | −15,1 % | 2024: +75,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 913 | 21 104 | 12 005 | 12 769 | 23 706 | 16 511 | 8 367 |
| Puhaskasum | 144 | 162 | 4 752 | -1 840 | -2 068 | 2 275 | -1 710 |
| Käibevara | 3 508 | 3 118 | 2 564 | 60 | 4 116 | 4 220 | 2 522 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 312 | 462 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 508 | 3 118 | 2 564 | 60 | 4 428 | 4 682 | 2 522 |
| Kohustised kokku | 1 793 | 1 547 | 1 156 | 3 404 | 5 932 | 4 117 | 4 232 |
| Omakapital | 1 715 | 1 571 | 1 408 | -3 344 | -1 504 | 565 | -1 710 |
| Kasumimarginaal | 0,8 % | 0,8 % | 39,6 % | -14,4 % | -8,7 % | 13,8 % | -20,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 508 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 793 € · 51,1 %
- Omakapital 1 715 € · 48,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 51,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 251 € | 284 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 495 € | 561 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 480 € | 544 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2025 | 575 € | 643 € | 0 € | 2 |
| III kv 2025 | 314 € | 357 € | 0 € | 2 |
| II kv 2025 | 735 € | 832 € | 0 € | 3 |
| I kv 2025 | 988 € | 1 105 € | 0 € | 4 |
| IV kv 2024 | 483 € | 543 € | 0 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 84 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 95 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 113,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 91 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50099297 / 5
-
14.03.2023Tegevuse jätkamise kanne Ä 50099297 / 4
-
02.03.2023Tegevuse jätkamise kanne Ä 50099297 / M1
-
10.05.2022Lõpetamiskanne Ä 50099297 / 3
-
07.05.2020Muutmiskanne Ä 50099297 / 2
-
31.07.2018Esmakanne Ä 50099297
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 12.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.10.2020 | Väikeettevõtja |