Very Good Software Development OÜ
Registrisse kantud 14548888Very Good Software Development OÜ (registrikood 14548888) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62011). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 2 500 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rivo Heinsalu. Juhatuse liige on Rivo Heinsalu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.08.2018 (8 a 1 k) · Vähi tn 6, Tallinn, 13516
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2023: -14,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | – | 2023: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 454 |
| Puhaskasum | 0 | -368 | -581 | -977 | -977 | -952 |
| Käibevara | 2 500 | 2 500 | 2 216 | 2 216 | 2 428 | 2 987 |
| Põhivara | 0 | 0 | 368 | 949 | 1 714 | 2 117 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 500 | 2 500 | 2 584 | 3 165 | 4 142 | 5 104 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 2 500 | 2 500 | 2 584 | 3 165 | 4 142 | 5 104 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | -65,5 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 500 € · 100,0 %
- Omakapital 2 500 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.11.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50100665 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50100665 / 3
-
13.08.2019Muutmiskanne Ä 50100665 / 2
-
22.08.2018Esmakanne Ä 50100665
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 20.10.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 06.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 25.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 05.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 24.09.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |