blocklization OÜ
Registrisse kantud 14549669blocklization OÜ (registrikood 14549669) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 7 109 eurot ja puhaskasum 5 722 eurot, bilansimaht 5 956 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mohamed Salem. Juhatuse liige on Mohamed Salem. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.08.2018 (8 a 1 k) · Vihitaja tn 1, Tallinn, 12916
Registriandmed KMKR EE102092835 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102092835
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 80,5 % | 2024: 60,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 101,4 % | 2024: 148,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,7 % | 2024: 73,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 15,4 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | +16,9 % | 2024: +155,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 109 | 6 080 | 2 383 | 19 200 | 15 012 | 0 | 2 335 |
| Puhaskasum | 5 722 | 3 699 | 407 | 11 895 | 11 792 | -88 | 1 049 |
| Käibevara | 4 836 | 76 | 2 328 | 4 602 | 10 302 | 348 | 435 |
| Põhivara | 1 120 | 3 318 | 1 887 | 1 938 | 1 351 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 956 | 3 394 | 4 215 | 6 540 | 11 653 | 348 | 435 |
| Kohustised kokku | 315 | 894 | 595 | 726 | 684 | 1 171 | 1 171 |
| Omakapital | 5 641 | 2 500 | 3 620 | 5 814 | 10 969 | -823 | -736 |
| Kasumimarginaal | 80,5 % | 60,8 % | 17,1 % | 62,0 % | 78,6 % | – | 44,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 836 € · 81,2 %
- Põhivara 1 120 € · 18,8 %
- Lühiajalised kohustised 315 € · 5,3 %
- Omakapital 5 641 € · 94,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 15,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 18,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 364 € | 0 € | 3 685 € | 0 |
| II kv 2026 | 738 € | 0 € | 3 273 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 413 € | 0 € | 2 461 € | 0 |
| IV kv 2025 | 501 € | 0 € | 2 186 € | 0 |
| III kv 2025 | 76 € | 0 € | 468 € | 0 |
| II kv 2025 | 341 € | 0 € | 2 901 € | 0 |
| I kv 2025 | 330 € | 0 € | 1 526 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 975 € | 459 € | 2 104 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 788 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 64,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 228 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.03.2024Muutmiskanne Ä 50100757 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50100757 / 8
-
04.05.2023Muutmiskanne Ä 50100757 / 7
-
02.02.2023Muutmiskanne Ä 50100757 / 6
-
06.06.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50100757 / 5
-
16.08.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50100757 / 4
-
11.02.2019Muutmiskanne Ä 50100757 / 3
-
04.02.2019Muutmiskanne Ä 50100757 / M1
-
26.10.2018Muutmiskanne Ä 50100757 / 2
-
22.08.2018Esmakanne Ä 50100757
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 12.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 02.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 13.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.08.2020 | Väikeettevõtja |