interLab OÜ
Registrisse kantud 14551502interLab OÜ (registrikood 14551502) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu meditsiini- ja hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine (EMTAK 32509). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -200 eurot, bilansimaht 3 184 eurot. Juhatuse liikmed on Oleg Belov, Ruslan Asu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.08.2018 (8 a 1 k) · Odra tn 16, Tallinn, 10144
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu meditsiini- ja hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -20,3 % | 2024: -23,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 30,9 % | 2024: 21,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 34 655 | 1 480 | 0 | 10 946 |
| Puhaskasum | -200 | -283 | -1 296 | -1 201 | 1 279 | 176 | 2 509 |
| Käibevara | 3 184 | 5 505 | 5 714 | 7 001 | 3 964 | 2 685 | 2 533 |
| Põhivara | 0 | 79 | 153 | 227 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 184 | 5 584 | 5 867 | 7 228 | 3 964 | 2 685 | 2 533 |
| Kohustised kokku | 2 200 | 4 400 | 4 400 | 4 465 | – | 0 | 24 |
| Omakapital | 984 | 1 184 | 1 467 | 2 763 | 3 964 | 2 685 | 2 509 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | -3,5 % | 86,4 % | – | 22,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 184 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 200 € · 69,1 %
- Omakapital 984 € · 30,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 69,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2022 | 411 € | 454 € | 0 € | 0 |
I kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 137 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 151 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 110,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ruslan Asu
- Tartu Hambalabor OÜ Juhatuse liige
-
Oleg Belov
- osaühing MARGIREY Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50100731 / 4
-
01.02.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50100731 / 3
-
13.09.2018Muutmiskanne Ä 50100731 / 2
-
27.08.2018Esmakanne Ä 50100731
-
22.08.2018Esmakanne Ä 50100731 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.08.2020 | Väikeettevõtja |