Tresec OÜ
Registrisse kantud 14553104Tresec OÜ (registrikood 14553104) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Käärdi alevik, tegevusala mujal liigitamata turvatöö (EMTAK 80091). 2025. aasta müügitulu oli 256 575 eurot ja puhaskasum 36 441 eurot, bilansimaht 178 507 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Enar Krillo. Juhatuse liige on Enar Krillo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.08.2018 (8 a 1 k) · Maisi tn 2, Käärdi alevik, 61007
Registriandmed KMKR EE102126947 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102126947
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata turvatöö
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,2 % | 2024: 17,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,4 % | 2024: 43,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,8 % | 2024: 72,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,0 | 2024: 3,5 |
| Müügitulu kasv | −14,8 % | 2024: −8,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 256 575 | 301 069 | 328 720 | 254 089 | 157 045 | 118 252 | 96 531 |
| Puhaskasum | 36 441 | 53 923 | 48 987 | 25 017 | 17 170 | 13 039 | 18 866 |
| Käibevara | 174 102 | 159 664 | 116 603 | 84 949 | 57 568 | 41 847 | 32 795 |
| Põhivara | 4 405 | 9 498 | 7 549 | 7 782 | 10 941 | 1 428 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 178 507 | 169 162 | 124 152 | 92 731 | 68 509 | 43 275 | 32 795 |
| Kohustised kokku | 28 868 | 45 964 | 29 278 | 36 372 | 26 934 | 13 870 | 11 429 |
| Omakapital | 149 639 | 123 198 | 94 874 | 56 359 | 41 575 | 29 405 | 21 366 |
| Kasumimarginaal | 14,2 % | 17,9 % | 14,9 % | 9,8 % | 10,9 % | 11,0 % | 19,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 174 102 € · 97,5 %
- Põhivara 4 405 € · 2,5 %
- Lühiajalised kohustised 28 868 € · 16,2 %
- Omakapital 149 639 € · 83,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 20 297 € | 11 813 € | 76 903 € | 2 |
| II kv 2026 | 27 635 € | 7 264 € | 71 462 € | 2 |
| I kv 2026 | 21 819 € | 11 748 € | 61 560 € | 2 |
| IV kv 2025 | 18 734 € | 10 472 € | 65 270 € | 2 |
| III kv 2025 | 29 312 € | 12 954 € | 78 106 € | 2 |
| II kv 2025 | 15 712 € | 10 036 € | 57 256 € | 2 |
| I kv 2025 | 26 362 € | 10 074 € | 95 668 € | 2 |
| IV kv 2024 | 24 321 € | 13 163 € | 99 774 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 766 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 938 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 58,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 26,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 25 634 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 786 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMaisi tn 2, Käärdi alevik, 61007
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 24,4 %
- 14. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 36 441 €
- 18. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 149 639 €
- 18. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 0,3 %
- 25. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 178 507 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 14 125 | 20 762 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Kuremaa Elamuskeskus · maksed 12 321 €
- Võru Vallavalitsus · maksed 663 €
- Tartu Sport · maksed 555 €
- Otepää Vallavalitsus · maksed 415 €
- Elva Vallavalitsus · maksed 171 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50101136 / 4
-
16.03.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50101136 / 3
-
22.03.2019Muutmiskanne Ä 50101136 / 2
-
28.08.2018Esmakanne Ä 50101136
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.04.2020 | Väikeettevõtja |