Northscope Visuals OÜ
Registrisse kantud 14555842Northscope Visuals OÜ (registrikood 14555842) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Igavere küla, tegevusala kinofilmide ja videote tootmine (EMTAK 59111). 2025. aasta müügitulu oli 59 198 eurot ja puhaskasum 1 103 eurot, bilansimaht 59 746 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sten Erik Kaalma. Juhatuse liige on Sten Erik Kaalma. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.08.2018 (8 a 1 k) · Nurme, Igavere küla, 75208
Registriandmed KMKR EE102649806 · osakapital 2 508 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102649806
- Osakapital
- 2 508 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinofilmide ja videote tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,9 % | 2024: 21,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,1 % | 2024: 31,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,2 % | 2024: 84,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2024: 2,1 |
| Müügitulu kasv | +6,1 % | 2024: +23,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +27,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 59 198 | 55 810 | 45 199 | 33 758 | 32 354 | 17 882 | 17 062 |
| Puhaskasum | 1 103 | 11 701 | 8 714 | 10 907 | 7 686 | 1 662 | 5 256 |
| Käibevara | 21 130 | 14 604 | 17 121 | 14 601 | 10 658 | 8 206 | 4 942 |
| Põhivara | 38 616 | 29 350 | 14 430 | 15 121 | 9 370 | 2 350 | 2 950 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 59 746 | 43 954 | 31 551 | 29 722 | 20 028 | 10 556 | 7 892 |
| Kohustised kokku | 24 381 | 7 042 | 3 490 | 2 275 | 3 417 | 1 130 | 128 |
| Omakapital | 35 365 | 36 912 | 28 061 | 27 447 | 16 611 | 9 426 | 7 764 |
| Kasumimarginaal | 1,9 % | 21,0 % | 19,3 % | 32,3 % | 23,8 % | 9,3 % | 30,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 21 130 € · 35,4 %
- Põhivara 38 616 € · 64,6 %
- Lühiajalised kohustised 5 870 € · 9,8 %
- Pikaajalised kohustised 18 511 € · 31,0 %
- Omakapital 35 365 € · 59,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 40,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 64,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 516 € | 2 686 € | 16 512 € | 1 |
| II kv 2026 | 4 798 € | 2 686 € | 13 796 € | 1 |
| I kv 2026 | 8 059 € | 2 701 € | 28 380 € | 1 |
| IV kv 2025 | 7 223 € | 2 486 € | 20 123 € | 1 |
| III kv 2025 | 842 € | 2 549 € | 24 145 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 356 € | 2 642 € | 12 753 € | 1 |
| I kv 2025 | 5 740 € | 2 536 € | 16 501 € | 1 |
| IV kv 2024 | 6 030 € | 2 403 € | 17 477 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 839 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 895 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 48,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 33,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 504 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 722 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNurme, Igavere küla, 75208
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 11 991 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Tehnikakõrgkool · maksed 11 991 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50101460 / 5
-
30.10.2020Muutmiskanne Ä 50101460 / 4
-
30.11.2018Ümberkujundamiskanne Ä 50101460 / 3
-
26.11.2018Ümberkujundamiskanne Ä 50101460 / M1
-
21.11.2018Muutmiskanne Ä 50101460 / 2
-
31.08.2018Esmakanne Ä 50101460
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 25.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 22.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Mikroettevõtja |