EduCaz OÜ
Registrisse kantud 14560100EduCaz OÜ (registrikood 14560100) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Luige alevik, tegevusala puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine (EMTAK 16281). 2025. aasta müügitulu oli 17 725 eurot ja puhaskasum 4 557 eurot, bilansimaht 14 333 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Silja Aasmäe. Juhatuse liige on Silja Aasmäe. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.09.2018 (8 a 1 k) · Rõõmu tn 3, Luige alevik, 75404
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 25,7 % | 2024: -244,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 62,6 % | 2024: -364,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,8 % | 2024: 32,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +334,4 % | 2024: −50,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +15,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 725 | 4 080 | 8 165 | 8 723 | 15 124 | 8 517 | 8 666 |
| Puhaskasum | 4 557 | -9 955 | -4 672 | 5 769 | 3 201 | 915 | 7 470 |
| Käibevara | 11 999 | 3 496 | 12 105 | 15 975 | 10 978 | 7 202 | 4 564 |
| Põhivara | 2 334 | 4 890 | 3 598 | 1 660 | 615 | 1 246 | 2 905 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 333 | 8 386 | 15 703 | 17 635 | 11 593 | 8 448 | 7 469 |
| Kohustised kokku | 7 048 | 5 658 | 3 020 | 279 | 6 | 62 | 0 |
| Omakapital | 7 285 | 2 728 | 12 683 | 17 356 | 11 587 | 8 386 | 7 469 |
| Kasumimarginaal | 25,7 % | -244,0 % | -57,2 % | 66,1 % | 21,2 % | 10,7 % | 86,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 999 € · 83,7 %
- Põhivara 2 334 € · 16,3 %
- Lühiajalised kohustised 7 048 € · 49,2 %
- Omakapital 7 285 € · 50,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 49,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 16,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
16281 Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine põhitegevus 14 050 €
-
85599 Muu mujal liigitamata õpe 3 675 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 191 € | 198 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 382 € | 396 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 191 € | 198 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 382 € | 396 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 382 € | 396 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 382 € | 396 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 380 € | 394 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 263 € | 273 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 64 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 66 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRõõmu tn 3, Luige alevik, 75404
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 500 | 4 200 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Saku Vallavalitsus · maksed 4 500 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50101915 / 2
-
06.09.2018Esmakanne Ä 50101915
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Mikroettevõtja |