Solidframe Technologies OÜ
Registrisse kantud 14562948Solidframe Technologies OÜ (registrikood 14562948) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 3 599 229 eurot ja puhaskasum 155 362 eurot, bilansimaht 316 682 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Daria Vetrennikova. Juhatuse liige on Daria Vetrennikova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.09.2018 (8 a 1 k) · Võru tn 2, Tallinn, 13612
Registriandmed KMKR EE102110034 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102110034
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 2024: 6,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 68,3 % | 2024: 100,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,8 % | 2024: 38,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,4 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +239,6 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 599 229 | 1 059 807 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 155 362 | 72 051 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 304 068 | 173 723 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara | 12 614 | 15 767 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 316 682 | 189 490 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 89 269 | 117 439 | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 227 413 | 72 051 | – | – | – | – | – |
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 6,8 % | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 304 068 € · 96,0 %
- Põhivara 12 614 € · 4,0 %
- Lühiajalised kohustised 89 269 € · 28,2 %
- Omakapital 227 413 € · 71,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2022 | 11 027 € | 12 206 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Daria Vetrennikova
- EMP Market OÜ Juhatuse liige
- Editlane Media OÜ Juhatuse liige
- Shipping Advisors OÜ Juhatuse liige
- Dibeautyindustry OÜ Tegelik kasusaaja
- VetrFast OÜ Juhatuse liige
- jIverson OÜ Juhatuse liige
- LogiSynce OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 17. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 239,6 %
- 26. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Info ja side (EMTAK 62) 6 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.09.2026Muutmiskanne Ä 50100824 / 8
-
03.07.2026Muutmiskanne Ä 50100824 / 7
-
29.04.2026Muutmiskanne Ä 50100824 / 6
-
25.03.2024Osanike muutmine Ä 50100824 / M9
-
25.03.2024Muutmiskanne Ä 50100824 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50100824 / 4
-
20.03.2023Muutmiskanne Ä 50100824 / 3
-
13.09.2018Muutmiskanne Ä 50100824 / 2
-
10.09.2018Esmakanne Ä 50100824 / M2
-
10.09.2018Esmakanne Ä 50100824
-
23.08.2018Esmakanne Ä 50100824 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 08.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 06.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 06.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 06.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 06.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 09.05.2024 | Mikroettevõtja |