MLV2e OÜ
Registrisse kantud 14564373MLV2e OÜ (registrikood 14564373) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 153 002 eurot ja puhaskasum 143 605 eurot, bilansimaht 1 833 580 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: Project Bricks OÜ. Juhatuse liikmed on Vitali Kõllomets, Maksims Mališko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.09.2018 (8 a 1 k) · Kai tn 4, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE102408856 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102408856
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 93,9 % | 2024: 136,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 132,7 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,9 % | 2024: -2,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | +3,0 % | 2024: +2,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 153 002 | 148 495 | 144 703 | 142 379 | 43 397 | 0 | 6 400 |
| Puhaskasum | 143 605 | 203 220 | -118 062 | -94 657 | -25 999 | 0 | 77 |
| Käibevara | 33 580 | 25 846 | 15 513 | 21 852 | 32 423 | 77 | 77 |
| Põhivara | 1 800 000 | 1 750 000 | 1 660 000 | 1 677 769 | 1 677 769 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 833 580 | 1 775 846 | 1 675 513 | 1 699 621 | 1 710 192 | 77 | 77 |
| Kohustised kokku | 1 725 396 | 1 811 267 | 1 914 154 | 1 820 200 | 1 736 114 | – | – |
| Omakapital | 108 184 | -35 421 | -238 641 | -120 579 | -25 922 | 77 | 77 |
| Kasumimarginaal | 93,9 % | 136,9 % | -81,6 % | -66,5 % | -59,9 % | – | 1,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 580 € · 1,8 %
- Põhivara 1 800 000 € · 98,2 %
- Lühiajalised kohustised 29 618 € · 1,6 %
- Pikaajalised kohustised 1 695 778 € · 92,5 %
- Omakapital 108 184 € · 5,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 94,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 26 329 € | 0 |
| II kv 2026 | 5 761 € | 0 € | 39 503 € | 0 |
| I kv 2026 | 4 540 € | 0 € | 39 406 € | 0 |
| IV kv 2025 | 6 707 € | 0 € | 38 305 € | 0 |
| III kv 2025 | 6 334 € | 0 € | 38 159 € | 0 |
| II kv 2025 | 7 275 € | 0 € | 38 270 € | 0 |
| I kv 2025 | 9 241 € | 0 € | 38 261 € | 0 |
| IV kv 2024 | 8 433 € | 0 € | 37 447 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 776 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Maksims Mališko
- OÜ Mustamäe Keskus Tegelik kasusaaja
- Priisle Äripark OÜ Juhatuse liige
- Maleva Äripark OÜ Juhatuse liige
- 2M project OÜ Juhatuse liige
- Kangru 17 OÜ Juhatuse liige
- Taevakivi Ärimaja OÜ Juhatuse liige
- L95 OÜ Juhatuse liige
- Ilunurme 2 OÜ Juhatuse liige
-
Vitali Kõllomets
- OÜ Mustamäe Keskus Tegelik kasusaaja
- Priisle Äripark OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Mehhatroonikum Juhatuse liige
- Laeva 2 OÜ Juhatuse liige
- Maleva Äripark OÜ Juhatuse liige
- 2M project OÜ Tegelik kasusaaja
- Direct Invest Management OÜ Juhatuse liige
- Kangru 17 OÜ Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: Project Bricks OÜ
- Kangru 17 OÜ Osanik
- Taevakivi Ärimaja OÜ Osanik
- L95 OÜ Osanik
- Ilunurme 2 OÜ Osanik
- Brcks SPV5 OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 02.02.2024
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (4)
-
Project Bricks OÜ 100 %
-
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 20. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Kinnisvara 132,7 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 000 |
| Toetused kokku | 1 000 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Strateegiakeskus · toetus 1 000 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.05.2026Muutmiskanne Ä 50102400 / 12
-
02.01.2025Kommertspandi kustutamiskanne K 50102400 / 11
-
09.12.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50102400 / 10
-
01.03.2024Kommertspandi avamiskanne K 50102400 / 9
-
02.02.2024Muutmiskanne Ä 50102400 / 8
-
30.01.2024Muutmiskanne Ä 50102400 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50102400 / 6
-
30.06.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50102400 / 5
-
19.10.2021Muutmiskanne Ä 50102400 / 4
-
15.09.2021Muutmiskanne Ä 50102400 / 3
-
13.05.2019Muutmiskanne Ä 50102400 / 2
-
12.09.2018Esmakanne Ä 50102400
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.09.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 07.09.2021 | Mikroettevõtja |