Nice Face OÜ
Registrisse kantud 14564930Nice Face OÜ (registrikood 14564930) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Luige alevik, tegevusala kosmeetiku iluhooldusteenused (EMTAK 96221). 2025. aasta müügitulu oli 9 525 eurot ja puhaskasum 836 eurot, bilansimaht 7 262 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Merike Jalango. Juhatuse liige on Merike Jalango. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.09.2018 (8 a 1 k) · Männi tn 1, Luige alevik, 75404
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kosmeetiku iluhooldusteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,8 % | 2024: -11,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,2 % | 2024: -25,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,8 % | 2024: 68,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | −6,0 % | 2024: +2,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −3,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 525 | 10 129 | 9 910 | 9 982 | 11 835 | 11 118 | 16 797 |
| Puhaskasum | 836 | -1 198 | 902 | 773 | 1 089 | -2 011 | 2 617 |
| Käibevara | 4 770 | 3 616 | 4 553 | 5 194 | 3 597 | 2 775 | 1 309 |
| Põhivara | 2 492 | 3 171 | 1 438 | 1 207 | 1 724 | 2 242 | 3 234 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 262 | 6 787 | 5 991 | 6 401 | 5 321 | 5 017 | 4 543 |
| Kohustised kokku | 1 754 | 2 115 | 121 | 1 433 | 1 126 | 1 861 | 926 |
| Omakapital | 5 508 | 4 672 | 5 870 | 4 968 | 4 195 | 3 156 | 3 617 |
| Kasumimarginaal | 8,8 % | -11,8 % | 9,1 % | 7,7 % | 9,2 % | -18,1 % | 15,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 770 € · 65,7 %
- Põhivara 2 492 € · 34,3 %
- Lühiajalised kohustised 1 754 € · 24,2 %
- Omakapital 5 508 € · 75,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 24,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 34,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 251 € | 269 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50102457 / 3
-
30.12.2020Muutmiskanne Ä 50102457 / 2
-
12.09.2018Esmakanne Ä 50102457
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 09.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 26.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 26.06.2020 | Mikroettevõtja |