Rabicco OÜ
Registrisse kantud 14572504Rabicco OÜ (registrikood 14572504) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Võõpsu küla, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). 2024. aasta müügitulu oli 1 900 eurot ja puhaskasum 1 900 eurot, bilansimaht 62 795 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marili Poolak. Juhatuse liige on Marili Poolak. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.09.2018 (8 a 0 k) · Pärna tn 2, Võõpsu küla, 64318
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.06–31.05
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.06 – 31.05
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,0 % | 2023: 27,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | −88,7 % | 2023: +7,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −33,5 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 900 | 16 777 | 15 621 | 12 651 | 11 880 | 14 575 |
| Puhaskasum | 1 900 | 16 771 | 15 604 | 12 627 | 11 852 | 14 541 |
| Käibevara | 62 795 | 60 895 | 59 728 | 44 124 | 31 498 | 19 645 |
| Põhivara | 0 | 0 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 62 795 | 60 895 | 59 728 | 44 124 | 31 498 | 19 645 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | – | – | – | – |
| Omakapital | 62 795 | 60 895 | 59 728 | 44 124 | 31 498 | 19 645 |
| Kasumimarginaal | 100,0 % | 100,0 % | 99,9 % | 99,8 % | 99,8 % | 99,8 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 62 795 € · 100,0 %
- Omakapital 62 795 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPärna tn 2, Võõpsu küla, 64318
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50103256 / 2
-
24.09.2018Esmakanne Ä 50103256
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 09.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 22.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 13.12.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 13.12.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 18.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 08.07.2021 | Mikroettevõtja |