ConfigFlow OÜ
Registrisse kantud 14576422ConfigFlow OÜ (registrikood 14576422) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 3 820 eurot ja puhaskasum -64 284 eurot, bilansimaht 596 716 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Cătălin Moroianu. Juhatuse liige on Cătălin Moroianu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.09.2018 (8 a 0 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed KMKR EE102102521 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102102521
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1 682,8 % | 2024: 257,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -13,1 % | 2024: 34,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,5 % | 2024: 84,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,7 | 2024: 6,3 |
| Müügitulu kasv | −94,9 % | 2024: −14,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −45,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 820 | 75 362 | 87 717 | 87 635 | 95 900 | 78 400 | 110 350 |
| Puhaskasum | -64 284 | 194 125 | 118 526 | 30 448 | 144 138 | -35 549 | 104 828 |
| Käibevara | 596 716 | 660 999 | 441 874 | 323 357 | 292 918 | 70 762 | 105 821 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 596 716 | 660 999 | 441 874 | 323 357 | 292 918 | 70 762 | 105 821 |
| Kohustised kokku | 104 484 | 104 483 | 79 483 | 79 492 | 79 501 | 1 483 | 993 |
| Omakapital | 492 232 | 556 516 | 362 391 | 243 865 | 213 417 | 69 279 | 104 828 |
| Kasumimarginaal | -1 682,8 % | 257,6 % | 135,1 % | 34,7 % | 150,3 % | -45,3 % | 95,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 596 716 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 104 484 € · 17,5 %
- Omakapital 492 232 € · 82,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 109 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 95 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 148 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 015 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 808 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 033 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 4 021 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 13 150 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 36 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2025Muutmiskanne Ä 50103678 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50103678 / 4
-
27.04.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50103678 / 3
-
19.04.2021Muutmiskanne Ä 50103678 / 2
-
28.09.2018Esmakanne Ä 50103678
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 10.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 16.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.04.2020 | Väikeettevõtja |