TeemantSoft OÜ
Registrisse kantud 14577855TeemantSoft OÜ (registrikood 14577855) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu tarkvara kirjastamine (EMTAK 58291). 2025. aasta müügitulu oli 240 000 eurot ja puhaskasum 124 204 eurot, bilansimaht 156 521 eurot. Juhatuse liikmed on François Montandon-Varoda, Laurent Gérard Alain Mignon. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.10.2018 (8 a 0 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed KMKR EE102106161 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102106161
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu tarkvara kirjastamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 51,8 % | 2024: 89,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 79,9 % | 2024: 95,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,3 % | 2024: 98,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 148,4 | 2024: 77,9 |
| Müügitulu kasv | +454,3 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +104,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 240 000 | 43 300 | 0 | 0 | 0 | 6 750 | 24 750 |
| Puhaskasum | 124 204 | 38 939 | -936 | -783 | -3 310 | -4 078 | 10 597 |
| Käibevara | 156 521 | 41 461 | 1 490 | 2 435 | 3 209 | 6 519 | 11 168 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 156 521 | 41 461 | 1 490 | 2 435 | 3 209 | 6 519 | 11 168 |
| Kohustised kokku | 1 055 | 532 | 0 | 9 | 0 | 0 | 571 |
| Omakapital | 155 466 | 40 929 | 1 490 | 2 426 | 3 209 | 6 519 | 10 597 |
| Kasumimarginaal | 51,8 % | 89,9 % | – | – | – | -60,4 % | 42,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 156 521 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 055 € · 0,7 %
- Omakapital 155 466 € · 99,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 148,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 € | 0 € | 19 348 € | 0 |
| II kv 2026 | 32 € | 0 € | 89 302 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 6 788 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 370 € | 0 € | 55 610 € | 0 |
| III kv 2025 | 4 € | 2 € | 80 138 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 122 290 € | 0 |
| I kv 2025 | 46 € | 0 € | 18 357 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 9 198 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 449 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Xolo OÜ
- Xolo OÜ Osanik
- Xolo Teams OÜ Osanik
- Xolo Go OÜ Osanik
- MessageLayer OÜ Muu roll
- Professionals In Development OÜ Muu roll
- Recode OÜ Muu roll
- Busbuster OÜ Muu roll
- REGULATIVICA OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 12. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 58) 79,9 %
- 46. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 58) 124 204 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.05.2025Muutmiskanne Ä 50103838 / 8
-
29.10.2024Muutmiskanne Ä 50103838 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50103838 / 6
-
17.05.2023Muutmiskanne Ä 50103838 / 5
-
04.05.2023Muutmiskanne Ä 50103838 / 4
-
07.03.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50103838 / 3
-
23.01.2023Muutmiskanne Ä 50103838 / 2
-
01.10.2018Esmakanne Ä 50103838
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 09.09.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 19.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 17.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 31.12.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 21.12.2020 | Mikroettevõtja |