Nesm OÜ
Registrisse kantud 14581609Nesm OÜ (registrikood 14581609) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Laulasmaa küla, tegevusala arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus (EMTAK 62202). 2025. aasta müügitulu oli 56 682 eurot ja puhaskasum -2 498 eurot, bilansimaht 23 971 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ott Kaljula. Juhatuse liige on Ott Kaljula. Maksuvõlg on 2 220,42 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.10.2018 (8 a 0 k) · Lõuna-Kadaka vkt 20, Laulasmaa küla, 76702
Registriandmed KMKR EE102265390 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102265390
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -4,4 % | 2024: -2,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -17,8 % | 2024: -5,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,4 % | 2024: 72,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +36,3 % | 2024: −12,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +40,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 56 682 | 41 573 | 47 391 | 37 791 | 31 585 | 10 543 | 0 |
| Puhaskasum | -2 498 | -984 | 8 950 | 8 215 | 4 417 | 4 973 | 0 |
| Käibevara | 9 684 | 9 629 | 11 239 | 12 955 | 15 305 | 5 264 | – |
| Põhivara | 14 287 | 14 544 | 18 338 | 18 954 | 1 293 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 23 971 | 24 173 | 29 577 | 31 909 | 16 598 | 5 264 | 0 |
| Kohustised kokku | 9 969 | 6 738 | 8 522 | 15 804 | 8 708 | 291 | – |
| Omakapital | 14 002 | 17 435 | 21 055 | 16 105 | 7 890 | 4 973 | 0 |
| Kasumimarginaal | -4,4 % | -2,4 % | 18,9 % | 21,7 % | 14,0 % | 47,2 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 684 € · 40,4 %
- Põhivara 14 287 € · 59,6 %
- Lühiajalised kohustised 9 969 € · 41,6 %
- Omakapital 14 002 € · 58,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 41,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 59,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62202 Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus põhitegevus 52 835 €
-
71209 Muu tehniline katsetamine ja analüüs 2 343 €
-
46501 Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük 1 503 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 828 € | 2 232 € | 15 689 € | 1 |
| II kv 2026 | 6 066 € | 3 276 € | 15 967 € | 2 |
| I kv 2026 | 4 930 € | 2 066 € | 14 806 € | 1 |
| IV kv 2025 | 4 029 € | 2 374 € | 12 764 € | 1 |
| III kv 2025 | 4 812 € | 2 780 € | 15 218 € | 1 |
| II kv 2025 | 5 147 € | 2 529 € | 15 606 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 988 € | 1 840 € | 14 874 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 907 € | 1 562 € | 9 281 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 943 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 744 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 38,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 37,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 230 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 431 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 2 220,42 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLõuna-Kadaka vkt 20, Laulasmaa küla, 76702
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50104248 / 3
-
10.02.2021Muutmiskanne Ä 50104248 / 2
-
09.02.2021Muutmiskanne Ä 50104248 / M1
-
08.10.2018Esmakanne Ä 50104248
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 09.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 27.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 26.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.10.2020 | Mikroettevõtja |