Nextdata Group OÜ
Registrisse kantud 14582833Nextdata Group OÜ (registrikood 14582833) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus (EMTAK 63101). 2024. aasta müügitulu oli 4 001 eurot ja puhaskasum 125 712 eurot, bilansimaht 75 855 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Omanikukonto: Toomas Jõgi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.10.2018 (8 a 0 k) · Tehnika tn 25, Tallinn, 10149
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 3 142,0 % | 2023: 376,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 166,0 % | 2023: 2,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2023: 99,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 31,0 | 2023: 17,4 |
| Müügitulu kasv | +642,3 % | 2023: −86,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −5,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 001 | 539 | 4 062 | 14 860 | 12 201 | 5 375 |
| Puhaskasum | 125 712 | 2 028 | 68 | 48 512 | 11 654 | 5 246 |
| Käibevara | 4 191 | 2 291 | 4 575 | 1 583 | 18 121 | 6 467 |
| Põhivara | 71 664 | 67 849 | 65 679 | 67 324 | 1 279 | 1 279 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 75 855 | 70 140 | 70 254 | 68 907 | 19 400 | 7 746 |
| Kohustised kokku | 135 | 132 | 2 274 | 995 | – | – |
| Omakapital | 75 720 | 70 008 | 67 980 | 67 912 | 19 400 | 7 746 |
| Kasumimarginaal | 3 142,0 % | 376,3 % | 1,7 % | 326,5 % | 95,5 % | 97,6 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 191 € · 5,5 %
- Põhivara 71 664 € · 94,5 %
- Lühiajalised kohustised 135 € · 0,2 %
- Omakapital 75 720 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 31,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
63101 Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus põhitegevus 3 302 €
-
58211 Videomängude kirjastamine 699 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: Toomas Jõgi
- Smart IT OÜ Juhatuse liige
- Metskapten OÜ Juhatuse liige
- Purjemeistrid OÜ Juhatuse liige
-
Omanikukonto: Jan Hendrik Jõgi
- Smart IT OÜ Tegelik kasusaaja
- Purjemeistrid OÜ Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: Janne Hiiemäe
- Smart IT OÜ Tegelik kasusaaja
- Purjemeistrid OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 20.12.2022
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Purjemeistrid OÜ | 100 % | 40 000 € | 02.09.2023 | 0 €2025 |
| Smart IT OÜ | 100 % | 2 558 € | 16.08.2023 | 50 810 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (3)
-
Purjemeistrid OÜ 100 %
-
Smart IT OÜ 100 %
Skeem
LEI 485100FEN1I3S9DU3M32 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 36. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Info ja side (EMTAK 63) 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.12.2022Muutmiskanne Ä 50104369 / 3
-
02.11.2018Muutmiskanne Ä 50104369 / 2
-
09.10.2018Esmakanne Ä 50104369
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 15.11.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.07.2020 | Väikeettevõtja |