OÜ Brauser
Registrisse kantud 14584588OÜ Brauser (registrikood 14584588) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Haaslava küla, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 77 925 eurot ja puhaskasum 6 460 eurot, bilansimaht 14 636 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Hendrik Uibopuu. Juhatuse liige on Hendrik Uibopuu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.10.2018 (8 a 0 k) · Nurme tee 27, Haaslava küla, 62107
Registriandmed KMKR EE102817447 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102817447
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,3 % | 2024: 37,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 54,9 % | 2024: 13,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,4 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,5 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +7 669,2 % | 2024: +323,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +69,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 77 925 | 1 003 | 237 | 1 044 | 2 021 | 5 578 | 335 |
| Puhaskasum | 6 460 | 371 | -499 | 36 | -930 | 4 294 | 255 |
| Käibevara | 13 015 | 2 117 | 1 398 | 1 549 | 1 187 | 2 117 | 415 |
| Põhivara | 1 621 | 695 | 1 043 | 1 391 | 1 739 | 1 739 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 636 | 2 812 | 2 441 | 2 940 | 2 926 | 3 856 | 415 |
| Kohustised kokku | 2 864 | – | – | 0 | 23 | 23 | 70 |
| Omakapital | 11 772 | 2 812 | 2 441 | 2 940 | 2 903 | 3 833 | 345 |
| Kasumimarginaal | 8,3 % | 37,0 % | -210,5 % | 3,4 % | -46,0 % | 77,0 % | 76,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 015 € · 88,9 %
- Põhivara 1 621 € · 11,1 %
- Lühiajalised kohustised 2 864 € · 19,6 %
- Omakapital 11 772 € · 80,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 19,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 258 € | 6 337 € | 21 443 € | 1 |
| II kv 2026 | 5 856 € | 6 851 € | 21 014 € | 1 |
| I kv 2026 | 7 161 € | 7 902 € | 22 007 € | 1 |
| IV kv 2025 | 7 353 € | 7 950 € | 22 379 € | 1 |
| III kv 2025 | 7 356 € | 7 950 € | 21 000 € | 1 |
| II kv 2025 | 7 353 € | 7 950 € | 21 000 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 454 € | 2 650 € | 7 025 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 086 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 112 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 101,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 29,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 148 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 062 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNurme tee 27, Haaslava küla, 62107
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubbrauser.ee · veebileht ei vastanud 20.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.01.2025Muutmiskanne Ä 50104566 / 4
-
18.12.2024Muutmiskanne Ä 50104566 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50104566 / 2
-
11.10.2018Esmakanne Ä 50104566
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 06.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 23.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 15.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |