ItiSahtel OÜ
Registrisse kantud 14596752ItiSahtel OÜ (registrikood 14596752) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 2 200 eurot ja puhaskasum 1 322 eurot, bilansimaht 50 982 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Pille Varkel. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Pille Varkel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.10.2018 (7 a 11 k) · Tuukri põik 10, Tallinn, 10120
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 60,1 % | 2024: -12,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,1 % | 2024: -2,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,1 % | 2024: 36,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | −16,2 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −16,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 200 | 2 625 | 0 | 0 | 3 029 | 5 390 | 8 033 |
| Puhaskasum | 1 322 | -336 | -102 | -2 893 | 6 674 | 3 362 | 5 820 |
| Käibevara | 46 893 | 40 662 | 40 996 | 39 898 | 28 791 | 17 466 | 5 820 |
| Põhivara | 4 089 | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 50 982 | 40 662 | 40 996 | 39 898 | 28 791 | 17 466 | 5 820 |
| Kohustised kokku | 34 636 | 25 638 | 25 636 | 24 436 | 10 436 | 5 784 | – |
| Omakapital | 16 346 | 15 024 | 15 360 | 15 462 | 18 355 | 11 682 | 5 820 |
| Kasumimarginaal | 60,1 % | -12,8 % | – | – | 220,3 % | 62,4 % | 72,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 46 893 € · 92,0 %
- Põhivara 4 089 € · 8,0 %
- Lühiajalised kohustised 34 636 € · 67,9 %
- Omakapital 16 346 € · 32,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 67,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| FerroVia LLC OÜ | 49 % | 4 900 € | 03.06.2025 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
FerroVia LLC OÜ 49 %
Skeem
LEI 984500D3H69N6EB4C154
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50105762 / 6
-
27.10.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50105762 / 5
-
02.03.2020Muutmiskanne Ä 50105762 / 4
-
14.05.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50105762 / 3
-
02.11.2018Muutmiskanne Ä 50105762 / 2
-
30.10.2018Esmakanne Ä 50105762
-
29.10.2018Esmakanne Ä 50105762 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 02.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.03.2020 | Mikroettevõtja |