CVGr8 OÜ
Registrisse kantud 14598604CVGr8 OÜ (registrikood 14598604) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus (EMTAK 90201). 2025. aasta müügitulu oli 6 765 eurot ja puhaskasum 431 eurot, bilansimaht 23 959 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Madlen-Inara Heinsaar. Juhatuse liige on Madlen-Inara Heinsaar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.11.2018 (7 a 11 k) · Malmi tn 2, Tallinn, 10412
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,4 % | 2024: 0,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,4 % | 2024: 0,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,9 % | 2024: 52,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +228,4 % | 2024: −35,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +88,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 765 | 2 060 | 3 173 | 2 197 | 1 393 | 285 | 170 |
| Puhaskasum | 431 | 19 | 3 236 | 3 485 | 2 805 | 451 | 43 |
| Käibevara | 23 959 | 23 445 | 23 197 | 25 104 | 16 317 | 17 285 | 150 |
| Põhivara | 0 | 83 | 312 | 542 | 771 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 23 959 | 23 528 | 23 509 | 25 646 | 17 088 | 17 285 | 150 |
| Kohustised kokku | 11 288 | 11 288 | 11 288 | 16 661 | 11 288 | 14 290 | 107 |
| Omakapital | 12 671 | 12 240 | 12 221 | 8 985 | 5 800 | 2 995 | 43 |
| Kasumimarginaal | 6,4 % | 0,9 % | 102,0 % | 158,6 % | 201,4 % | 158,2 % | 25,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 23 959 € · 100,0 %
- Pikaajalised kohustised 11 288 € · 47,1 %
- Omakapital 12 671 € · 52,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 47,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Madlen-Inara Heinsaar
- Osaühing EVALVERA GROUP Juhatuse liige
- PH Shipping & Trading OÜ Osanik
- CVxTSI OÜ Juhatuse liige
- Happy Day Trading OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50106086 / 4
-
12.03.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50106086 / 3
-
20.01.2020Muutmiskanne Ä 50106086 / 2
-
01.11.2018Esmakanne Ä 50106086
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 17.06.2020 | Mikroettevõtja |