Valmarifoto OÜ
Registrisse kantud 14599199Valmarifoto OÜ (registrikood 14599199) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Vatsküla, tegevusala fotograafia (EMTAK 74201). 2024. aasta müügitulu oli 10 768 eurot ja puhaskasum -6 251 eurot, bilansimaht 9 252 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Valmar Voolaid. Juhatuse liige on Valmar Voolaid. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.11.2018 (7 a 11 k) · Niidi, Vatsküla, 93891
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Fotograafia
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -58,1 % | 2023: -8,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -378,8 % | 2023: -47,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 17,8 % | 2023: 54,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2023: 1,6 |
| Müügitulu kasv | −77,2 % | 2023: +65,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −8,1 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 768 | 47 160 | 28 563 | 32 088 | 19 581 | 16 463 |
| Puhaskasum | -6 251 | -3 768 | 7 314 | 257 | -6 961 | 6 911 |
| Käibevara | 8 221 | 10 678 | 9 138 | 6 847 | 2 954 | 6 090 |
| Põhivara | 1 031 | 3 965 | 7 634 | 1 772 | 3 653 | 5 387 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 252 | 14 643 | 16 772 | 8 619 | 6 607 | 11 477 |
| Kohustised kokku | 7 602 | 6 742 | 5 104 | 4 265 | 2 510 | 419 |
| Omakapital | 1 650 | 7 901 | 11 668 | 4 354 | 4 097 | 11 058 |
| Kasumimarginaal | -58,1 % | -8,0 % | 25,6 % | 0,8 % | -35,5 % | 42,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 221 € · 88,9 %
- Põhivara 1 031 € · 11,1 %
- Lühiajalised kohustised 7 602 € · 82,2 %
- Omakapital 1 650 € · 17,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 82,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 3 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 739 € | 776 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 166 € | 175 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 425 € | 448 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 65 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2022 | 2 042 € | 2 146 € | 0 € | 0 |
I kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNiidi, Vatsküla, 93891
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 6 055 | 8 980 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 2 735 €
- SA Saaremaa Muuseum · maksed 1 500 €
- Saaremaa Gümnaasium · maksed 1 220 €
- Muhu Vallavalitsus · maksed 400 €
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 200 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubFotograaf Valmar Voolaid. Fotograaf Saaremaal, pulmafotograaf, loodusfotograaf. Pildimüük, pildipood.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50106145 / 2
-
02.11.2018Esmakanne Ä 50106145
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.12.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 16.08.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 03.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |