LL Solutions OÜ
Registrisse kantud 14604782LL Solutions OÜ (registrikood 14604782) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus (EMTAK 33161). 2025. aasta müügitulu oli 86 384 eurot ja puhaskasum 31 136 eurot, bilansimaht 81 850 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lauri Linntamm. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Lauri Linntamm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.11.2018 (7 a 11 k) · Heli tn 3/1, Tallinn, 12618
Registriandmed KMKR EE102557781 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102557781
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 36,0 % | 2024: 37,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 53,1 % | 2024: 90,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,6 % | 2024: 64,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 2,3 |
| Müügitulu kasv | +30,3 % | 2024: +28,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +20,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 86 384 | 66 316 | 51 818 | 43 275 | 42 032 | 33 375 | 33 260 |
| Puhaskasum | 31 136 | 24 723 | 25 616 | 9 382 | 11 904 | 12 682 | 17 684 |
| Käibevara | 54 586 | 34 409 | 31 297 | 14 831 | 18 245 | 17 523 | 19 941 |
| Põhivara | 27 264 | 7 966 | 1 824 | 1 504 | 1 933 | 629 | 760 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 81 850 | 42 375 | 33 121 | 16 335 | 20 178 | 18 152 | 20 701 |
| Kohustised kokku | 23 241 | 14 902 | 4 755 | 4 203 | 3 762 | 1 285 | 516 |
| Omakapital | 58 609 | 27 473 | 28 366 | 12 132 | 16 416 | 16 867 | 20 185 |
| Kasumimarginaal | 36,0 % | 37,3 % | 49,4 % | 21,7 % | 28,3 % | 38,0 % | 53,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 54 586 € · 66,7 %
- Põhivara 27 264 € · 33,3 %
- Lühiajalised kohustised 23 241 € · 28,4 %
- Omakapital 58 609 € · 71,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 33,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
33161 Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus põhitegevus 85 684 €
-
90202 Muusikute lavaline tegevus 700 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 334 € | 1 612 € | 14 595 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 797 € | 1 612 € | 13 519 € | 1 |
| I kv 2026 | 5 005 € | 1 892 € | 25 510 € | 1 |
| IV kv 2025 | 5 270 € | 2 451 € | 16 802 € | 1 |
| III kv 2025 | 5 360 € | 2 451 € | 23 929 € | 1 |
| II kv 2025 | 7 609 € | 2 451 € | 30 686 € | 1 |
| I kv 2025 | 9 145 € | 1 826 € | 21 304 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 971 € | 1 433 € | 15 175 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 111 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 537 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 48,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 865 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 033 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Lauri Linntamm
- Nordic Aircraft Service OÜ Juhatuse liige
- Aileron OÜ Juhatuse liige
- Late OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Aileron OÜ | 33,33 % | 1 000 € | 28.08.2025 | 19 062 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Aileron OÜ 33,33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 857 | 3 386 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Lennuakadeemia · maksed 2 857 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50106778 / 4
-
28.02.2019Muutmiskanne Ä 50106778 / 3
-
08.02.2019Muutmiskanne Ä 50106778 / 2
-
12.11.2018Esmakanne Ä 50106778
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 17.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 11.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 03.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 12.03.2020 | Mikroettevõtja |