Rapacity OÜ
Registrisse kantud 14611173Rapacity OÜ (registrikood 14611173) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 171 266 eurot ja puhaskasum 165 049 eurot, bilansimaht 264 336 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tavi Põldma. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Tavi Põldma. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.11.2018 (7 a 10 k) · Koskla tn 3, Tallinn, 10615
Registriandmed KMKR EE102217597 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102217597
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 96,4 % | 2024: 101,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 68,2 % | 2024: 73,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,6 % | 2024: 94,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,0 | 2024: 8,4 |
| Müügitulu kasv | +58,9 % | 2024: −28,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 171 266 | 107 807 | 151 509 | 128 200 | 142 639 | 108 917 | 83 978 |
| Puhaskasum | 165 049 | 109 775 | 124 931 | 54 054 | 132 445 | 89 514 | 69 471 |
| Käibevara | 126 395 | 77 833 | 61 199 | 51 752 | 47 003 | 71 751 | 62 748 |
| Põhivara | 137 941 | 81 660 | 141 944 | 118 569 | 109 995 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 264 336 | 159 493 | 203 143 | 170 321 | 156 998 | 71 751 | 62 748 |
| Kohustised kokku | 22 328 | 9 295 | 15 422 | 9 341 | 7 068 | 11 266 | 9 778 |
| Omakapital | 242 008 | 150 198 | 187 721 | 160 980 | 149 930 | 60 485 | 52 970 |
| Kasumimarginaal | 96,4 % | 101,8 % | 82,5 % | 42,2 % | 92,9 % | 82,2 % | 82,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 126 395 € · 47,8 %
- Põhivara 137 941 € · 52,2 %
- Lühiajalised kohustised 20 928 € · 7,9 %
- Pikaajalised kohustised 1 400 € · 0,5 %
- Omakapital 242 008 € · 91,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 52,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 577 € | 0 € | 40 265 € | 0 |
| II kv 2026 | 10 812 € | 0 € | 55 288 € | 0 |
| I kv 2026 | 12 127 € | 0 € | 40 750 € | 0 |
| IV kv 2025 | 8 351 € | 0 € | 34 796 € | 0 |
| III kv 2025 | 43 527 € | 0 € | 50 151 € | 0 |
| II kv 2025 | 10 025 € | 0 € | 45 569 € | 0 |
| I kv 2025 | 9 191 € | 0 € | 41 775 € | 0 |
| IV kv 2024 | 32 034 € | 1 287 € | 28 540 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 192 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 13 422 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tavi Põldma
- osaühing Ergon Service Juhatuse liige
- Devspree OÜ Osanik
- MATT OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| MATT OÜ | 100 % | 2 500 € | 16.06.2026 | – |
| ShellDot OÜ | 5 % | 0 € | 01.04.2024 | 153 499 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
MATT OÜ 100 %
-
ShellDot OÜ 5 %
Skeem
LEI 984500BEA66C59793D59
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.04.2026Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50107455 / 5
-
27.02.2024Muutmiskanne Ä 50107455 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50107455 / 3
-
12.12.2018Muutmiskanne Ä 50107455 / 2
-
21.11.2018Esmakanne Ä 50107455
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.02.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |