Lasnamäe Centrum OÜ
Registrisse kantud 14619890Lasnamäe Centrum OÜ (registrikood 14619890) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 6 859 072 eurot ja puhaskasum 1 401 010 eurot, bilansimaht 68 521 178 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: CAPFIELD OÜ. Juhatuse liikmed on David Gordon Summerfield, Ayshea Kaur Harvey. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.12.2018 (7 a 10 k) · Ahtri tn 9, Tallinn, 10151
Registriandmed KMKR EE102133529 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102133529
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 20,4 % | 2024: 34,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,0 % | 2024: 30,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,6 % | 2024: 11,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | −4,4 % | 2024: +3,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 859 072 | 7 174 258 | 6 957 960 | 7 263 890 | 6 079 655 | 5 755 928 | 5 104 316 |
| Puhaskasum | 1 401 010 | 2 454 866 | -2 920 880 | 1 290 642 | 4 638 100 | 1 668 198 | 805 819 |
| Käibevara | 2 661 178 | 1 130 922 | 646 859 | 1 383 890 | 1 008 442 | 541 420 | 232 678 |
| Põhivara | 65 860 000 | 65 710 000 | 63 980 000 | 66 100 000 | 66 640 000 | 63 920 000 | 63 620 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 68 521 178 | 66 840 922 | 64 626 859 | 67 483 890 | 67 648 442 | 64 461 420 | 63 852 678 |
| Kohustised kokku | 59 180 923 | 58 901 677 | 59 142 480 | 59 078 631 | 60 533 825 | 61 984 903 | 63 044 359 |
| Omakapital | 9 340 255 | 7 939 245 | 5 484 379 | 8 405 259 | 7 114 617 | 2 476 517 | 808 319 |
| Kasumimarginaal | 20,4 % | 34,2 % | -42,0 % | 17,8 % | 76,3 % | 29,0 % | 15,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 661 178 € · 3,9 %
- Põhivara 65 860 000 € · 96,1 %
- Lühiajalised kohustised 9 656 294 € · 14,1 %
- Pikaajalised kohustised 49 524 629 € · 72,3 %
- Omakapital 9 340 255 € · 13,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 86,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 96,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 68 726 € | 0 € | 1 655 832 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 722 982 € | 0 |
| I kv 2026 | 258 952 € | 0 € | 1 798 756 € | 0 |
| IV kv 2025 | 236 025 € | 0 € | 1 694 040 € | 0 |
| III kv 2025 | 211 871 € | 0 € | 1 674 518 € | 0 |
| II kv 2025 | 233 462 € | 0 € | 1 716 384 € | 0 |
| I kv 2025 | 238 987 € | 0 € | 1 853 879 € | 0 |
| IV kv 2024 | 255 324 € | 0 € | 1 781 860 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 22 909 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 551 944 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: CAPFIELD OÜ
- OÜ Nautica Keskus Osanik
- Mustakivi 17 OÜ Osanik
- Dekese OÜ Osanik
- Tammsaare tee 62 OÜ Osanik
- Riia 131 OÜ Osanik
-
David Gordon Summerfield
- OÜ Nautica Keskus Juhatuse liige
- Mustakivi 17 OÜ Juhatuse liige
- Dekese OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Capfield Juhatuse liige
- Tammsaare tee 62 OÜ Juhatuse liige
- Riia 131 OÜ Juhatuse liige
- RevalPro Kinnisvaraarendus OÜ Tegelik kasusaaja
-
Lihtkonto: SATNAM SINGH Dhillon
- OÜ Nautica Keskus Tegelik kasusaaja
- Mustakivi 17 OÜ Tegelik kasusaaja
- Dekese OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Capfield Tegelik kasusaaja
- Tammsaare tee 62 OÜ Tegelik kasusaaja
- Riia 131 OÜ Tegelik kasusaaja
-
Margus Mugu
- OÜ Nautica Keskus Prokurist
- NeoLife International Osaühing Prokurist
- Mustakivi 17 OÜ Prokurist
- OÜ Rebosan Prokurist
- Dekese OÜ Prokurist
- Osaühing Capfield Prokurist
- Tammsaare tee 62 OÜ Prokurist
- Riia 131 OÜ Prokurist
-
Ayshea Kaur Harvey
- OÜ Nautica Keskus Juhatuse liige
- Mustakivi 17 OÜ Juhatuse liige
- OÜ Rebosan Juhatuse liige
- Dekese OÜ Juhatuse liige
- Tammsaare tee 62 OÜ Juhatuse liige
- Riia 131 OÜ Juhatuse liige
- Satnam Europe OÜ Juhatuse liige
- RevalPro Kinnisvaraarendus OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 15.03.2019
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Osaühing Capfield 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 8. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Kinnisvara 6 859 072 €
- 45. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 68 521 178 €
- 58. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 6 859 072 €
- 68. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Kinnisvara 86,4 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.01.2022Muutmiskanne Ä 50108186 / 5
-
23.11.2021Muutmiskanne Ä 50108186 / 4
-
15.03.2019Muutmiskanne Ä 50108186 / 3
-
14.12.2018Muutmiskanne Ä 50108186 / 2
-
04.12.2018Esmakanne Ä 50108186
-
30.11.2018Esmakanne Ä 50108186 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |