Estakari OÜ
Registrisse kantud 14628357Estakari OÜ (registrikood 14628357) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 7 713 eurot ja puhaskasum 1 443 eurot, bilansimaht 161 340 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Päivi Susanna Estakari. Juhatuse liige on Päivi Susanna Estakari. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.12.2018 (7 a 10 k) · C. R. Jakobsoni tn 7/1, Tallinn, 10128
Registriandmed KMKR EE102125896 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102125896
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 18,7 % | 2024: 16,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,0 % | 2024: 2,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 30,2 % | 2024: 29,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | +18,8 % | 2024: −8,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −34,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 713 | 6 490 | 7 080 | 2 369 | 0 | 65 885 | 124 721 |
| Puhaskasum | 1 443 | 1 073 | 2 606 | -1 439 | 1 794 | 35 413 | 25 529 |
| Käibevara | 9 178 | 6 431 | 6 861 | 3 119 | 32 540 | 41 370 | 29 747 |
| Põhivara | 152 162 | 153 440 | 151 939 | 153 061 | 12 745 | 2 121 | 2 121 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 161 340 | 159 871 | 158 800 | 156 180 | 45 285 | 43 491 | 31 868 |
| Kohustised kokku | 112 581 | 112 555 | 112 557 | 112 543 | 209 | 209 | 3 839 |
| Omakapital | 48 759 | 47 316 | 46 243 | 43 637 | 45 076 | 43 282 | 28 029 |
| Kasumimarginaal | 18,7 % | 16,5 % | 36,8 % | -60,7 % | – | 53,7 % | 20,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 178 € · 5,7 %
- Põhivara 152 162 € · 94,3 %
- Lühiajalised kohustised 112 581 € · 69,8 %
- Omakapital 48 759 € · 30,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 69,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 37 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 32 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50109309 / 3
-
18.07.2019Muutmiskanne Ä 50109309 / 2
-
15.07.2019Muutmiskanne Ä 50109309 / M1
-
18.12.2018Esmakanne Ä 50109309
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 14.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 15.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 12.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.03.2020 | Mikroettevõtja |