Integraator OÜ
Registrisse kantud 14629240Integraator OÜ (registrikood 14629240) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Valga linn, tegevusala signalisatsioonisüsteemide paigaldamine (EMTAK 43212). 2025. aasta müügitulu oli 456 660 eurot ja puhaskasum 49 016 eurot, bilansimaht 201 911 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Triin Junkur-Vaht. Juhatuse liige on Vahur Vaht. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.12.2018 (7 a 9 k) · Pärna pst 6, Valga linn, 68207
Registriandmed KMKR EE102124622 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102124622
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,7 % | 2024: -9,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 35,8 % | 2024: -39,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,8 % | 2024: 48,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,8 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | +6,9 % | 2024: +15,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +35,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 456 660 | 427 040 | 370 927 | 192 049 | 163 986 | 100 910 | 67 643 |
| Puhaskasum | 49 016 | -40 343 | 134 209 | 9 280 | 35 992 | 15 058 | 21 690 |
| Käibevara | 182 668 | 190 780 | 36 627 | 23 813 | 7 675 | 24 126 | 24 558 |
| Põhivara | 19 243 | 21 264 | 147 769 | 54 380 | 75 955 | 15 765 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 201 911 | 212 044 | 184 396 | 78 193 | 83 630 | 39 891 | 24 558 |
| Kohustised kokku | 65 060 | 109 506 | 41 515 | 23 672 | 8 390 | 3 143 | 2 868 |
| Omakapital | 136 851 | 102 538 | 142 881 | 54 521 | 75 240 | 36 748 | 21 690 |
| Kasumimarginaal | 10,7 % | -9,4 % | 36,2 % | 4,8 % | 21,9 % | 14,9 % | 32,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 182 668 € · 90,5 %
- Põhivara 19 243 € · 9,5 %
- Lühiajalised kohustised 65 060 € · 32,2 %
- Omakapital 136 851 € · 67,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 9,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 29 412 € | 14 555 € | 139 103 € | 9 |
| II kv 2026 | 42 814 € | 14 399 € | 202 334 € | 9 |
| I kv 2026 | 19 425 € | 12 787 € | 93 201 € | 9 |
| IV kv 2025 | 22 649 € | 11 067 € | 120 616 € | 7 |
| III kv 2025 | 29 510 € | 11 474 € | 149 593 € | 6 |
| II kv 2025 | 16 660 € | 9 346 € | 76 869 € | 6 |
| I kv 2025 | 24 554 € | 7 951 € | 131 864 € | 5 |
| IV kv 2024 | 10 087 € | 6 985 € | 102 980 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 804 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 852 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 49,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 46 368 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 037 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Valga vald 2 tk
- 20. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Valga vald 35,8 %
- 50. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Valga maakond 7 002 €
- 89. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Valga maakond 65 237 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 8 444 | 13 208 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 8 444 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.07.2024Muutmiskanne Ä 50109399 / 6
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50109399 / 5
-
30.11.2021Muutmiskanne Ä 50109399 / 4
-
28.06.2021Muutmiskanne Ä 50109399 / 3
-
31.01.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50109399 / 2
-
19.12.2018Esmakanne Ä 50109399
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.02.2021 | Mikroettevõtja |