OÜ Project Design
Registrisse kantud 14629316OÜ Project Design (registrikood 14629316) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Alliku küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 145 044 eurot ja puhaskasum 3 002 eurot, bilansimaht 176 209 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Urmo Taaler. Juhatuse liige on Urmo Taaler. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.12.2018 (7 a 9 k) · Käokeele tee 18, Alliku küla, 76403
Registriandmed KMKR EE102124978 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102124978
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,1 % | 2024: 10,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,5 % | 2024: 43,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 16,2 % | 2024: 38,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 2,2 |
| Müügitulu kasv | +39,4 % | 2024: +128,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +20,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 145 044 | 104 030 | 45 445 | 49 120 | 47 432 | 58 068 | 34 451 |
| Puhaskasum | 3 002 | 11 060 | 11 876 | -4 394 | -10 289 | -7 611 | 3 667 |
| Käibevara | 53 361 | 35 317 | 11 364 | 4 981 | 5 276 | 8 437 | 7 980 |
| Põhivara | 122 848 | 30 770 | 31 214 | 30 856 | 1 510 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 176 209 | 66 087 | 42 578 | 35 837 | 6 786 | 8 437 | 7 980 |
| Kohustised kokku | 147 725 | 40 605 | 28 156 | 33 291 | 2 998 | 5 716 | 4 313 |
| Omakapital | 28 484 | 25 482 | 14 422 | 2 546 | 3 788 | 2 721 | 3 667 |
| Kasumimarginaal | 2,1 % | 10,6 % | 26,1 % | -8,9 % | -21,7 % | -13,1 % | 10,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 53 361 € · 30,3 %
- Põhivara 122 848 € · 69,7 %
- Lühiajalised kohustised 28 294 € · 16,1 %
- Pikaajalised kohustised 119 431 € · 67,8 %
- Omakapital 28 484 € · 16,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 83,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 69,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 494 € | 2 024 € | 66 707 € | 6 |
| II kv 2026 | 11 329 € | 1 247 € | 66 342 € | 6 |
| I kv 2026 | 6 458 € | 924 € | 45 499 € | 5 |
| IV kv 2025 | 2 669 € | 241 € | 18 575 € | 4 |
| III kv 2025 | 5 072 € | 311 € | 54 009 € | 3 |
| II kv 2025 | 4 675 € | 297 € | 46 306 € | 3 |
| I kv 2025 | 5 128 € | 1 241 € | 34 124 € | 2 |
| IV kv 2024 | 1 431 € | 597 € | 34 852 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 165 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 675 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 21,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 22 236 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 216 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50109371 / 4
-
31.05.2022Muutmiskanne Ä 50109371 / 3
-
10.07.2020Muutmiskanne Ä 50109371 / 2
-
19.12.2018Esmakanne Ä 50109371
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 19.04.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 22.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 11.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 12.05.2020 | Väikeettevõtja |