OÜ Simmatar
Registrisse kantud 14634122OÜ Simmatar (registrikood 14634122) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Kamari alevik, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2025. aasta müügitulu oli 22 356 eurot ja puhaskasum 8 097 eurot, bilansimaht 46 396 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ailo Tael. Juhatuse liige on Ailo Tael. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.01.2019 (7 a 9 k) · Sakala tn 13, Kamari alevik, 48003
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 02.01–01.01
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 02.01 – 01.01
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 36,2 % | 2024: 17,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,8 % | 2024: 7,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,9 % | 2024: 96,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 45,8 | 2024: 24,8 |
| Müügitulu kasv | +34,9 % | 2024: −30,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +58,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 356 | 16 569 | 23 885 | 16 000 | 7 600 | 2 230 | 13 050 |
| Puhaskasum | 8 097 | 2 960 | 15 253 | 10 343 | 599 | -705 | 6 365 |
| Käibevara | 45 035 | 37 295 | 34 381 | 19 102 | 8 647 | 5 436 | 6 028 |
| Põhivara | 1 361 | 1 526 | 0 | 0 | 112 | 225 | 337 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 46 396 | 38 821 | 34 381 | 19 102 | 8 759 | 5 661 | 6 365 |
| Kohustised kokku | 984 | 1 506 | 26 | – | – | – | – |
| Omakapital | 45 412 | 37 315 | 34 355 | 19 102 | 8 759 | 5 661 | 6 365 |
| Kasumimarginaal | 36,2 % | 17,9 % | 63,9 % | 64,6 % | 7,9 % | -31,6 % | 48,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 45 035 € · 97,1 %
- Põhivara 1 361 € · 2,9 %
- Lühiajalised kohustised 984 € · 2,1 %
- Omakapital 45 412 € · 97,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 45,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
93291 Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused põhitegevus 16 822 €
-
10711 Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine 5 534 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 102 € | 147 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 126 € | 192 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 145 € | 209 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2025 | 209 € | 273 € | 0 € | 2 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| II kv 2025 | 1 023 € | 1 085 € | 0 € | 2 |
| I kv 2025 | 982 € | 1 044 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 239 € | 239 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 34 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 49 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 144,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 47 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 826 | 6 700 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Viljandi Vallavalitsus · maksed 1 776 €
- Nõo Vallavalitsus · maksed 1 200 €
- Jõgeva Vallavalitsus · maksed 950 €
- Võru Vallavalitsus · maksed 850 €
- Mustvee Vallavalitsus · maksed 750 €
- AS Koeru Hooldekeskus · maksed 300 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50109964 / 3
-
26.08.2021Muutmiskanne Ä 50109964 / 2
-
02.01.2019Esmakanne Ä 50109964
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 01.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 02.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 20.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.09.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 16.04.2020 | Mikroettevõtja |