hmask OÜ
Registrisse kantud 14634866hmask OÜ (registrikood 14634866) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 226 815 eurot ja puhaskasum 145 906 eurot, bilansimaht 441 816 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Henri Mikael Lindberg. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Henri Mikael Lindberg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.01.2019 (7 a 9 k) · Pikk tn 36, Tallinn, 10133
Registriandmed KMKR EE102130933 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102130933
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 64,3 % | 2024: 71,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 37,0 % | 2024: 45,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,2 % | 2024: 91,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,5 | 2024: 4,1 |
| Müügitulu kasv | −5,4 % | 2024: −2,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 226 815 | 239 713 | 245 806 | 238 795 | 232 133 | 210 237 | 223 883 |
| Puhaskasum | 145 906 | 170 670 | 186 227 | 175 081 | 178 915 | 142 025 | 187 875 |
| Käibevara | 161 577 | 143 272 | 163 706 | 214 179 | 173 994 | 147 800 | 163 621 |
| Põhivara | 280 239 | 266 215 | 230 931 | 146 203 | 122 805 | 75 063 | 50 177 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 441 816 | 409 487 | 394 637 | 360 382 | 296 799 | 222 863 | 213 798 |
| Kohustised kokku | 47 602 | 36 179 | 31 999 | 23 971 | 15 469 | 10 463 | 23 423 |
| Omakapital | 394 214 | 373 308 | 362 638 | 336 411 | 281 330 | 212 400 | 190 375 |
| Kasumimarginaal | 64,3 % | 71,2 % | 75,8 % | 73,3 % | 77,1 % | 67,6 % | 83,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 161 577 € · 36,6 %
- Põhivara 280 239 € · 63,4 %
- Lühiajalised kohustised 46 102 € · 10,4 %
- Pikaajalised kohustised 1 500 € · 0,3 %
- Omakapital 394 214 € · 89,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 10,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 63,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 27 377 € | 3 234 € | 51 171 € | 2 |
| II kv 2026 | 3 335 € | 3 181 € | 73 391 € | 2 |
| I kv 2026 | 3 053 € | 2 757 € | 48 488 € | 2 |
| IV kv 2025 | 2 702 € | 2 627 € | 66 185 € | 2 |
| III kv 2025 | 37 933 € | 2 627 € | 56 126 € | 2 |
| II kv 2025 | 1 997 € | 1 878 € | 57 401 € | 2 |
| I kv 2025 | 290 € | 714 € | 49 756 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 680 € | 1 534 € | 59 795 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 126 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 078 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 11,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 53,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 17 057 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 037 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| cmask OÜ | 20 % | 625 € | 02.09.2023 | 3 718 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
cmask OÜ 20 %
Skeem
LEI 894500GLVDMVXT84NI64
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50110043 / 4
-
04.03.2019Muutmiskanne Ä 50110043 / 3
-
04.02.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50110043 / 2
-
03.01.2019Esmakanne Ä 50110043
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.03.2020 | Väikeettevõtja |