Code du feu OÜ
Registrisse kantud 14636753Code du feu OÜ (registrikood 14636753) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -591 eurot, bilansimaht 374 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rao Zvorovski. Juhatuse liige on Rao Zvorovski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.01.2019 (7 a 9 k) · J. Sütiste tee 33, Tallinn, 13414
Registriandmed KMKR EE102806160 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102806160
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -121,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -63,1 % | 2024: 87,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 500 |
| Puhaskasum | -591 | -430 | -477 | 0 | -697 | -1 425 | 943 |
| Käibevara | 5 | 125 | 485 | 1 218 | 1 332 | 30 | 69 |
| Põhivara | 369 | 280 | 350 | 94 | 50 | 349 | 949 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 374 | 405 | 835 | 1 312 | 1 382 | 379 | 1 018 |
| Kohustised kokku | 610 | 50 | 50 | 50 | 75 | 875 | 75 |
| Omakapital | -236 | 355 | 785 | 1 262 | 1 307 | -496 | 943 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | 62,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 € · 1,3 %
- Põhivara 369 € · 98,7 %
- Pikaajalised kohustised 610 € · 163,1 %
- Omakapital -236 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 163,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 9 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubcodeduf.eu · veebileht ei vastanud 18.10.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50110260 / 5
-
10.03.2021Muutmiskanne Ä 50110260 / 4
-
14.12.2020Muutmiskanne Ä 50110260 / 3
-
29.03.2019Muutmiskanne Ä 50110260 / 2
-
07.01.2019Esmakanne Ä 50110260
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 02.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 01.09.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 31.08.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 14.12.2020 | Mikroettevõtja |