OÜ Roua
Registrisse kantud 14642498OÜ Roua (registrikood 14642498) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 57 205 eurot ja puhaskasum 22 053 eurot, bilansimaht 220 583 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maria Nawatani. Juhatuse liige on Maria Nawatani. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.01.2019 (7 a 9 k) · Juhkentali tn 8, Tallinn, 10132
Registriandmed KMKR EE102133095 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102133095
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 38,6 % | 2024: -41,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,0 % | 2024: -12,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,7 % | 2024: 99,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 393,9 | 2024: 526,1 |
| Müügitulu kasv | −5,8 % | 2024: −10,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +22,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 57 205 | 60 709 | 67 923 | 66 333 | 52 341 | 20 988 | 37 641 |
| Puhaskasum | 22 053 | -24 943 | 43 345 | 24 480 | 40 887 | 8 749 | 22 811 |
| Käibevara | 220 583 | 198 347 | 159 235 | 120 889 | 77 266 | 36 800 | 28 245 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 220 583 | 198 347 | 159 235 | 120 889 | 77 266 | 36 800 | 28 245 |
| Kohustised kokku | 560 | 377 | 1 322 | 6 321 | 4 818 | 5 240 | 5 434 |
| Omakapital | 220 023 | 197 970 | 157 913 | 114 568 | 72 448 | 31 560 | 22 811 |
| Kasumimarginaal | 38,6 % | -41,1 % | 63,8 % | 36,9 % | 78,1 % | 41,7 % | 60,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 220 583 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 560 € · 0,3 %
- Omakapital 220 023 € · 99,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 393,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 241 € | 1 422 € | 16 034 € | 2 |
| II kv 2026 | 713 € | 808 € | 16 098 € | 2 |
| I kv 2026 | 621 € | 703 € | 15 684 € | 1 |
| IV kv 2025 | 426 € | 483 € | 13 523 € | 1 |
| III kv 2025 | 426 € | 483 € | 5 300 € | 1 |
| II kv 2025 | 426 € | 483 € | 12 439 € | 1 |
| I kv 2025 | 418 € | 412 € | 13 636 € | 1 |
| IV kv 2024 | 712 € | 754 € | 17 304 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 414 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 474 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 114,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 345 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 456 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubROUA is a creative tech team based in Estonia, working on Webtoons, communities, and fun projects. Join us!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.06.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50110880 / 9
-
29.01.2024Muutmiskanne Ä 50110880 / 8
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50110880 / 7
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50110880 / 6
-
20.04.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50110880 / 5
-
25.03.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50110880 / 4
-
02.04.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50110880 / 3
-
18.01.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50110880 / 2
-
15.01.2019Esmakanne Ä 50110880
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 11.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 20.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.01.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.04.2020 | Väikeettevõtja |