TLAuto OÜ
Registrisse kantud 14645462TLAuto OÜ (registrikood 14645462) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 140 783 eurot ja puhaskasum 13 452 eurot, bilansimaht 184 157 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tõnu Loorents. Juhatuse liige on Tõnu Loorents. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.01.2019 (7 a 8 k) · Vana-Savi tn 5, Pärnu linn, 80047
Registriandmed KMKR EE102132339 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102132339
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,6 % | 2024: 10,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 19,5 % | 2024: 25,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 37,4 % | 2024: 33,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +3,8 % | 2024: −2,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 140 783 | 135 617 | 139 664 | 144 873 | 113 225 | 102 082 | 95 231 |
| Puhaskasum | 13 452 | 13 954 | 2 789 | 18 441 | 6 933 | 10 077 | 764 |
| Käibevara | 184 157 | 165 025 | 141 386 | 119 925 | 83 619 | 52 936 | 38 467 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 184 157 | 165 025 | 141 386 | 119 925 | 83 619 | 52 936 | 38 467 |
| Kohustised kokku | 115 246 | 109 566 | 99 881 | 81 209 | 63 344 | 39 595 | 35 203 |
| Omakapital | 68 911 | 55 459 | 41 505 | 38 716 | 20 275 | 13 341 | 3 264 |
| Kasumimarginaal | 9,6 % | 10,3 % | 2,0 % | 12,7 % | 6,1 % | 9,9 % | 0,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 184 157 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 115 246 € · 62,6 %
- Omakapital 68 911 € · 37,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 62,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 426 € | 2 256 € | 47 476 € | 2 |
| II kv 2026 | 3 410 € | 2 190 € | 30 035 € | 2 |
| I kv 2026 | 3 561 € | 1 804 € | 34 231 € | 2 |
| IV kv 2025 | 3 676 € | 1 948 € | 32 821 € | 2 |
| III kv 2025 | 3 982 € | 1 960 € | 31 923 € | 2 |
| II kv 2025 | 5 576 € | 2 105 € | 44 289 € | 2 |
| I kv 2025 | 5 983 € | 2 428 € | 37 632 € | 2 |
| IV kv 2024 | 6 446 € | 3 120 € | 35 786 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 142 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 752 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 35,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 15 825 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 723 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 783 | 3 275 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tori Vallavalitsus · maksed 1 783 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50111194 / 2
-
21.01.2019Esmakanne Ä 50111194
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.10.2020 | Väikeettevõtja |