Scuber OÜ
Registrisse kantud 14645717Scuber OÜ (registrikood 14645717) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Saviranna küla, tegevusala mujal liigitamata sporditegevus (EMTAK 93199). 2025. aasta müügitulu oli 773 eurot ja puhaskasum -322 eurot, bilansimaht 8 992 eurot. Juhatuse liikmed on Magnus Pruul, Rasmus Pruul. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.01.2019 (7 a 8 k) · Mere tee 2, Saviranna küla, 74122
Registriandmed KMKR EE102309829 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102309829
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata sporditegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -41,7 % | 2024: -109,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -5,6 % | 2024: -9,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,0 % | 2024: 66,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 2,6 |
| Müügitulu kasv | +54,6 % | 2024: −16,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −32,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 773 | 500 | 600 | 300 | 2 253 | 5 430 | 12 925 |
| Puhaskasum | -322 | -548 | -795 | -1 995 | -452 | 3 227 | 6 637 |
| Käibevara | 7 968 | 7 890 | 8 076 | 8 387 | 7 989 | 7 937 | 7 217 |
| Põhivara | 1 024 | 1 259 | 1 741 | 2 245 | 2 748 | 3 252 | 822 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 992 | 9 149 | 9 817 | 10 632 | 10 737 | 11 189 | 8 039 |
| Kohustised kokku | 3 240 | 3 075 | 3 195 | 3 215 | 1 325 | 1 325 | 1 402 |
| Omakapital | 5 752 | 6 074 | 6 622 | 7 417 | 9 412 | 9 864 | 6 637 |
| Kasumimarginaal | -41,7 % | -109,6 % | -132,5 % | -665,0 % | -20,1 % | 59,4 % | 51,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 968 € · 88,6 %
- Põhivara 1 024 € · 11,4 %
- Lühiajalised kohustised 3 240 € · 36,0 %
- Omakapital 5 752 € · 64,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 36,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 239 € | 0 € | 1 887 € | 0 |
| II kv 2026 | 196 € | 0 € | 1 110 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 145 € | 0 € | 623 € | 0 |
| II kv 2025 | 17 € | 0 € | 150 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 40 € | 0 € | 200 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 80 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 629 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Magnus Pruul
- Magmaprojekt OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Displayers OÜ Osanik
- Mittetulundusühing SAVIRANNA TEHNOVÕRGUD Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMere tee 2, Saviranna küla, 74122
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 822 | 555 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Muinsuskaitseamet · maksed 822 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50111225 / 2
-
21.01.2019Esmakanne Ä 50111225
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.08.2020 | Väikeettevõtja |