Kuuste Agro OÜ
Registrisse kantud 14648667Kuuste Agro OÜ (registrikood 14648667) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Vastse-Kuuste alevik, tegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). 2025. aasta müügitulu oli 108 034 eurot ja puhaskasum 11 200 eurot, bilansimaht 160 458 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Danel Võsaste. Juhatuse liige on Danel Võsaste. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.01.2019 (7 a 8 k) · Raja tn 1, Vastse-Kuuste alevik, 63601
Registriandmed KMKR EE102143250 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102143250
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,4 % | 2024: -8,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 22,4 % | 2024: -22,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 31,2 % | 2024: 27,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | +11,0 % | 2024: −2,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 108 034 | 97 363 | 99 342 | 150 340 | 60 089 | 83 134 | 7 026 |
| Puhaskasum | 11 200 | -8 603 | -7 212 | 7 055 | -17 066 | 29 320 | 3 406 |
| Käibevara | 13 784 | 1 699 | 10 939 | 20 127 | 17 791 | 35 080 | 7 329 |
| Põhivara | 146 674 | 142 198 | 155 474 | 176 358 | 140 677 | 21 875 | 13 750 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 160 458 | 143 897 | 166 413 | 196 485 | 158 468 | 56 955 | 21 079 |
| Kohustised kokku | 110 356 | 104 995 | 118 908 | 171 874 | 140 308 | 21 729 | 15 173 |
| Omakapital | 50 102 | 38 902 | 47 505 | 24 611 | 18 160 | 35 226 | 5 906 |
| Kasumimarginaal | 10,4 % | -8,8 % | -7,3 % | 4,7 % | -28,4 % | 35,3 % | 48,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 784 € · 8,6 %
- Põhivara 146 674 € · 91,4 %
- Lühiajalised kohustised 11 405 € · 7,1 %
- Pikaajalised kohustised 98 951 € · 61,7 %
- Omakapital 50 102 € · 31,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 68,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 91,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 642 € | 1 424 € | 19 025 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 1 722 € | 2 652 € | 1 |
| I kv 2026 | 6 479 € | 3 397 € | 325 € | 1 |
| IV kv 2025 | 5 973 € | 1 688 € | 80 573 € | 1 |
| III kv 2025 | 972 € | 1 722 € | 6 052 € | 1 |
| II kv 2025 | 763 € | 2 228 € | 14 811 € | 2 |
| I kv 2025 | 122 € | 1 227 € | 13 078 € | 2 |
| IV kv 2024 | 7 918 € | 1 944 € | 47 724 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 547 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 475 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 86,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 342 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 913 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 77. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Põlva maakond 66 778 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 66 778 | 83 772 |
| Toetused kokku | 66 778 | 83 772 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 66 778 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50111542 / 2
-
24.01.2019Esmakanne Ä 50111542
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 31.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 08.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 27.05.2020 | Mikroettevõtja |