Marus OÜ
Registrisse kantud 14652947Marus OÜ (registrikood 14652947) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu majutus (EMTAK 55901). 2025. aasta müügitulu oli 11 911 eurot ja puhaskasum -1 175 eurot, bilansimaht 5 387 eurot. Juhatuse liikmed on Kristian Õisman, Kätlin Müürsepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.01.2019 (7 a 8 k) · Vabriku tn 25/2, Tallinn, 10411
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu majutus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -9,9 % | 2024: -134,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -51,6 % | 2024: -304,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,3 % | 2024: 37,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 23,4 | 2024: 8,3 |
| Müügitulu kasv | +52,4 % | 2024: −16,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 911 | 7 814 | 9 384 | 12 381 | 8 635 | 7 878 | 19 475 |
| Puhaskasum | -1 175 | -10 502 | 2 447 | 7 707 | 5 954 | -1 576 | -576 |
| Käibevara | 2 531 | 5 709 | 15 242 | 12 589 | 7 548 | 730 | 4 619 |
| Põhivara | 2 856 | 3 429 | 3 821 | 4 246 | 4 713 | 4 162 | 4 625 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 387 | 9 138 | 19 063 | 16 835 | 12 261 | 4 892 | 9 244 |
| Kohustised kokku | 3 108 | 5 684 | 5 107 | 5 326 | 8 459 | 7 044 | 9 820 |
| Omakapital | 2 279 | 3 454 | 13 956 | 11 509 | 3 802 | -2 152 | -576 |
| Kasumimarginaal | -9,9 % | -134,4 % | 26,1 % | 62,2 % | 69,0 % | -20,0 % | -3,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 531 € · 47,0 %
- Põhivara 2 856 € · 53,0 %
- Lühiajalised kohustised 108 € · 2,0 %
- Pikaajalised kohustised 3 000 € · 55,7 %
- Omakapital 2 279 € · 42,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 23,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 57,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 53,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 84 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 106 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 106 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 28 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50112008 / 2
-
31.01.2019Esmakanne Ä 50112008
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.07.2020 | Väikeettevõtja |