Norming OÜ
Registrisse kantud 14654395Norming OÜ (registrikood 14654395) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Kadarpiku küla, tegevusala arhitektitegevused (EMTAK 71111). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -1 057 eurot, bilansimaht 9 047 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mariliis Põldmaa. Juhatuse liige on Mariliis Põldmaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.02.2019 (7 a 8 k) · Matsu-Kopli, Kadarpiku küla, 90804
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arhitektitegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 378,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -11,7 % | 2024: 47,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −62,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 1 280 | 3 415 | 22 574 | 14 075 | 15 638 | 8 100 |
| Puhaskasum | -1 057 | 4 839 | -6 798 | 7 799 | 2 785 | 5 868 | 4 403 |
| Käibevara | 7 773 | 8 627 | 1 519 | 5 011 | 933 | 13 162 | 6 902 |
| Põhivara | 1 274 | 1 592 | 11 350 | 11 700 | 15 600 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 047 | 10 219 | 12 869 | 16 711 | 16 533 | 13 162 | 6 902 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 933 | – | – |
| Omakapital | 9 047 | 10 219 | 12 869 | 16 711 | 15 600 | 13 162 | 6 902 |
| Kasumimarginaal | – | 378,0 % | -199,1 % | 34,5 % | 19,8 % | 37,5 % | 54,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 773 € · 85,9 %
- Põhivara 1 274 € · 14,1 %
- Omakapital 9 047 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 14,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2024 | 8 € | 9 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 36 € | 36 € | 0 € | 1 |
| II kv 2023 | 1 788 € | 1 881 € | 0 € | 1 |
| I kv 2023 | 2 102 € | 2 222 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2022 | 314 € | 340 € | 0 € | 2 |
| III kv 2022 | 314 € | 340 € | 0 € | 1 |
| II kv 2022 | 105 € | 113 € | 0 € | 1 |
I kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 112,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMatsu-Kopli, Kadarpiku küla, 90804
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50112160 / 2
-
04.02.2019Esmakanne Ä 50112160
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 04.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 25.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 16.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 25.06.2020 | Mikroettevõtja |