OÜ FRECEL
Registrisse kantud 14664364OÜ FRECEL (registrikood 14664364) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Narva linn, tegevusala toidukaupade, jookide ja tubakatoodete jaemüük kioskites ja turgudel (EMTAK 47811). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 11 147 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Artjom Poljak. Juhatuse liige on Artjom Poljak. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.02.2019 (7 a 8 k) · Juuli tn 11, Narva linn, 20207
Registriandmed KMKR EE102153266 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102153266
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete jaemüük kioskites ja turgudel
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2023: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 22,4 % | 2023: 22,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2023: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2023: −92,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 340 | 4 237 | 1 199 | 23 485 | 25 531 |
| Puhaskasum | 0 | 0 | -1 727 | 1 259 | -1 033 | 1 501 |
| Käibevara | 11 147 | 11 210 | 8 644 | 9 340 | 9 364 | 12 409 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 11 147 | 11 210 | 8 644 | 9 340 | 9 364 | 12 409 |
| Kohustised kokku | 8 647 | 8 710 | 6 144 | 5 113 | 6 396 | 8 408 |
| Omakapital | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 4 227 | 2 968 | 4 001 |
| Kasumimarginaal | – | 0,0 % | -40,8 % | 105,0 % | -4,4 % | 5,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 147 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 8 647 € · 77,6 %
- Omakapital 2 500 € · 22,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 77,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Artjom Poljak
- MTÜ WILDSTREAM Tegelik kasusaaja
- VIRU EVENT OÜ Osanik
- Narva linn, Kalda tn 4 korteriühistu Juhatuse liige
- Hooneühistu RAUDSILLA-RATAS Juhatuse liige
- Estonian Education Group OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.10.2023Muutmiskanne Ä 50113259 / 4
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50113259 / 3
-
06.05.2020Muutmiskanne Ä 50113259 / 2
-
02.04.2020Muutmiskanne Ä 50113259 / M2
-
31.03.2020Muutmiskanne Ä 50113259 / M1
-
18.02.2019Esmakanne Ä 50113259
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 24.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 03.04.2020 | Mikroettevõtja |