Protech OÜ
Registrisse kantud 14667142Protech OÜ (registrikood 14667142) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 134 033 eurot ja puhaskasum 7 405 eurot, bilansimaht 103 586 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Andrei Tsalko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.02.2019 (7 a 7 k) · Sinimäe tn 3, Tallinn, 13816
Registriandmed KMKR EE102292716 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102292716
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,5 % | 2024: 24,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,0 % | 2024: 24,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,4 % | 2024: 90,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,5 | 2024: 8,9 |
| Müügitulu kasv | +39,1 % | 2024: −58,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 134 033 | 96 358 | 234 627 | 251 772 | 127 444 | 89 987 | 32 048 |
| Puhaskasum | 7 405 | 23 199 | 50 832 | 40 136 | 25 746 | 36 149 | 2 286 |
| Käibevara | 93 453 | 91 508 | 105 431 | 130 298 | 51 778 | 48 498 | 4 786 |
| Põhivara | 10 133 | 13 950 | 17 767 | 2 500 | 2 500 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 103 586 | 105 458 | 123 198 | 132 798 | 54 278 | 48 498 | 4 786 |
| Kohustised kokku | 11 031 | 10 308 | 25 246 | 68 678 | 5 597 | 7 563 | – |
| Omakapital | 92 555 | 95 150 | 97 952 | 64 120 | 48 681 | 40 935 | 4 786 |
| Kasumimarginaal | 5,5 % | 24,1 % | 21,7 % | 15,9 % | 20,2 % | 40,2 % | 7,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 93 453 € · 90,2 %
- Põhivara 10 133 € · 9,8 %
- Lühiajalised kohustised 11 031 € · 10,6 %
- Omakapital 92 555 € · 89,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 10,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 9,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62901 Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused põhitegevus 88 000 €
-
71209 Muu tehniline katsetamine ja analüüs 46 033 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 496 € | 2 526 € | 49 684 € | 0 |
| II kv 2026 | 3 718 € | 2 526 € | 28 118 € | 0 |
| I kv 2026 | 9 176 € | 2 794 € | 29 939 € | 0 |
| IV kv 2025 | 7 209 € | 3 700 € | 29 423 € | 0 |
| III kv 2025 | 4 843 € | 3 885 € | 18 206 € | 0 |
| II kv 2025 | 13 545 € | 3 342 € | 63 841 € | 0 |
| I kv 2025 | 8 607 € | 2 201 € | 48 640 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 875 € | 860 € | 17 558 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 832 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 842 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 29,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 561 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andrei Tsalko
- Tallinn, Sinimäe tn 3 korteriühistu Juhatuse liige
- Pro Lahendus OÜ Tegelik kasusaaja
- MAITSEKAS OÜ Osanik
-
Ahti Tolli
- OÜ ZaliaNorten Osanik
- Geoplaan OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| MAITSEKAS OÜ | 50 % | 1 250 € | 02.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
OÜ ZaliaNorten 51 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
MAITSEKAS OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 11 366 | 13 696 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Spordikeskus · maksed 11 366 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubprotech.ee · veebileht ei vastanud 21.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50113563 / 2
-
21.02.2019Esmakanne Ä 50113563
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 10.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.07.2020 | Väikeettevõtja |