TeeTera Grupp OÜ
Registrisse kantud 14667162TeeTera Grupp OÜ (registrikood 14667162) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Lagedi alevik, tegevusala muu puhastustegevus (EMTAK 81231). 2024. aasta müügitulu oli 305 576 eurot ja puhaskasum 293 742 eurot, bilansimaht 479 385 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aarne Viikholm. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Aarne Viikholm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.02.2019 (7 a 7 k) · Papli tn 5, Lagedi alevik, 75303
Registriandmed KMKR EE102189625 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.07–30.06
- KMKR number
- EE102189625
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.07 – 30.06
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu puhastustegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 96,1 % | 2023: 59,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 98,7 % | 2023: 53,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,1 % | 2023: 47,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2023: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +176,0 % | 2023: +93,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +214,1 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 305 576 | 110 705 | 57 281 | 16 166 | 6 247 | 1 000 |
| Puhaskasum | 293 742 | 65 908 | 76 697 | 21 442 | -3 125 | 426 |
| Käibevara | 309 313 | 201 205 | 161 676 | 46 363 | 109 641 | 117 681 |
| Põhivara | 170 072 | 60 436 | 66 405 | 114 043 | 28 312 | 29 776 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 479 385 | 261 641 | 228 081 | 160 406 | 137 953 | 147 457 |
| Kohustised kokku | 181 795 | 137 793 | 130 141 | 139 163 | 138 152 | 144 531 |
| Omakapital | 297 590 | 123 848 | 97 940 | 21 243 | -199 | 2 926 |
| Kasumimarginaal | 96,1 % | 59,5 % | 133,9 % | 132,6 % | -50,0 % | 42,6 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 309 313 € · 64,5 %
- Põhivara 170 072 € · 35,5 %
- Lühiajalised kohustised 181 795 € · 37,9 %
- Omakapital 297 590 € · 62,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 35,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
81231 Muu puhastustegevus põhitegevus 300 076 €
-
7739 Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent 5 500 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 29 648 € | 5 839 € | 141 892 € | 3 |
| II kv 2026 | 15 765 € | 5 006 € | 85 792 € | 3 |
| I kv 2026 | 27 018 € | 5 330 € | 117 708 € | 3 |
| IV kv 2025 | 21 040 € | 4 632 € | 90 195 € | 3 |
| III kv 2025 | 15 560 € | 4 785 € | 73 237 € | 3 |
| II kv 2025 | 14 370 € | 4 947 € | 75 898 € | 2 |
| I kv 2025 | 62 682 € | 5 981 € | 153 675 € | 3 |
| IV kv 2024 | 15 656 € | 4 072 € | 79 761 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 883 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 946 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 19,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 47 297 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 248 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aarne Viikholm
- Newrise Grupp OÜ Tegelik kasusaaja
- Jahtklubi VENUS Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Newrise Grupp OÜ | 50 % | 1 250 € | 02.01.2025 | 1 252 830 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Newrise Grupp OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPapli tn 5, Lagedi alevik, 75303
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 106 054 | 122 699 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Anija Vallavalitsus · maksed 48 427 €
- Saku Vallavalitsus · maksed 35 562 €
- Raasiku Vallavalitsus · maksed 21 248 €
- Rae Vallavalitsus · maksed 818 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 79 € ilma raamlepinguteta-
Anija Vallavalitsus · 27.09.2024
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.03.2026Muutmiskanne Ä 50113565 / 4
-
02.01.2025Muutmiskanne Ä 50113565 / 3
-
30.12.2024Muutmiskanne Ä 50113565 / M2
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50113565 / 2
-
21.02.2019Esmakanne Ä 50113565
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 06.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 16.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 22.06.2020 | Mikroettevõtja |