RSFlagman OÜ
Registrisse kantud 14667446RSFlagman OÜ (registrikood 14667446) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kokkupandavate metallehitiste tootmine (EMTAK 25111). 2025. aasta müügitulu oli 658 498 eurot ja puhaskasum 85 841 eurot, bilansimaht 519 130 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Roman Shevelevskyi. Juhatuse liige on Roman Shevelevskyi. Maksuvõlg on 27 272,16 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.02.2019 (7 a 7 k) · Pirita tee 26c/1, Tallinn, 10127
Registriandmed KMKR EE102140651 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102140651
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kokkupandavate metallehitiste tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,0 % | 2024: 12,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 32,1 % | 2024: 42,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,5 % | 2024: 41,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | +3,3 % | 2024: +15,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 658 498 | 637 493 | 553 210 | 1 327 541 | 1 508 649 | 757 851 | 444 641 |
| Puhaskasum | 85 841 | 80 892 | -154 759 | 93 454 | 115 768 | 15 610 | 62 092 |
| Käibevara | 462 337 | 381 869 | 283 529 | 385 681 | 309 464 | 168 765 | 144 965 |
| Põhivara | 56 793 | 77 680 | 111 794 | 134 736 | 8 491 | 6 215 | 2 208 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 519 130 | 459 549 | 395 323 | 520 417 | 317 955 | 174 980 | 147 173 |
| Kohustised kokku | 251 620 | 266 880 | 260 598 | 230 933 | 121 925 | 94 778 | 82 581 |
| Omakapital | 267 510 | 192 669 | 134 725 | 289 484 | 196 030 | 80 202 | 64 592 |
| Kasumimarginaal | 13,0 % | 12,7 % | -28,0 % | 7,0 % | 7,7 % | 2,1 % | 14,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 462 337 € · 89,1 %
- Põhivara 56 793 € · 10,9 %
- Lühiajalised kohustised 209 468 € · 40,3 %
- Pikaajalised kohustised 42 152 € · 8,1 %
- Omakapital 267 510 € · 51,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
25111 Kokkupandavate metallehitiste tootmine põhitegevus 596 498 €
-
78201 Tööjõurent 62 000 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 35 141 € | 18 385 € | 136 332 € | 10 |
| II kv 2026 | 39 700 € | 26 483 € | 237 361 € | 13 |
| I kv 2026 | 47 762 € | 25 352 € | 136 344 € | 14 |
| IV kv 2025 | 70 239 € | 24 970 € | 230 242 € | 15 |
| III kv 2025 | 55 582 € | 21 871 € | 192 533 € | 13 |
| II kv 2025 | 55 543 € | 21 717 € | 168 281 € | 12 |
| I kv 2025 | 50 242 € | 22 955 € | 142 293 € | 11 |
| IV kv 2024 | 20 447 € | 15 991 € | 136 416 € | 11 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 714 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 128 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 52,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 45 444 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 179 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 27 272,16 €
- 29.09.2026 30 672,16 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Roman Shevelevskyi
- Osaühing Vikerkaar Transport Tegelik kasusaaja
- C.O.B.A Hunt OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 26. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Töötlev tööstus (EMTAK 25) 17 päeva
- 37. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 25) 4 tk
- 39. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 25) 13,0 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 28 071 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · maksed 28 071 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.08.2026Muutmiskanne Ä 50113594 / 8
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50113594 / 7
-
14.10.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50113594 / 6
-
30.03.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50113594 / 5
-
22.10.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50113594 / 4
-
10.09.2019Muutmiskanne Ä 50113594 / 3
-
29.08.2019Muutmiskanne Ä 50113594 / M3
-
16.08.2019Muutmiskanne Ä 50113594 / 2
-
15.07.2019Muutmiskanne Ä 50113594 / M2
-
09.07.2019Muutmiskanne Ä 50113594 / M1
-
22.02.2019Esmakanne Ä 50113594
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 28.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.05.2020 | Mikroettevõtja |